marka seven ayı

tamam bazı kaliteli ürünler belirli markalar altında bulunuyor olabilir ama, şunu diesel'den bunu pull and bear'dan giyerim anlayışı da afedersin so gay. tamam sev de bu kadar belli etme hacı çok itici duruyorsun.
en doğal hakkıdır ama birçok marka ona uygun olmadığı için hüsran ile sonuçlanabilir.
hem sosyalist olduğunu iddia eden, hem de markadan aşağı giyinmeyen ve bir de bununla hava atan birinden * çok daha masumdur. kaliteyi seviyordur, parası çoktur ve para "harca beni!" diye dürtüyordur ya da paşa gönlü öyle istiyordur.
kıyafette dockers,lcw,seven hill, lacoste,mavi (benim gibi 110 kg bir ayı için ideal kesim ve kumaşlar)

ayakkabılar dexter,timberland (ayaklarını yumuşacık bir pamuk sarmış gibi rahatlatan esneklik)

saat swatch (sport ve klasik tarzın birleşimi bir tarz)

aslında çok büyük markalar olmasa da ucuz mal alacak kadar zengin değilim o kadar.gerçekten kalite ise ve size hitap ediyorsa lüks değildir ihtiyaçtır.

marka iyidir. markasız ürün yoktur. her ürünün bir markası vardır. bazısı kalitesiyle kendini konuşturur bazısı pahalılığıyla.
pahalılık-ucuzluk kişilere göredir.
marka seven ayı iyidir.
kişiliksiz ayı kötüdür.
kıyafet: massimo dutti, w collection, lucky brand, purple&yellow, ramsey, golf harr, network,..

ayakkabı: john varvatos, derimod, kemal tanca, aldo, elle, hotiç, greyder, birkenstock(terlik),...

parfüm: chanel allure blanche, burberry, yves saint laurent l'homme, guerlain homme, prada amber pour homme, azzaro decibel, rocks, viktor&rolf spice bomb, mahogany mogno, john varvatos artisan ve artisan black, kenzo l'eaupar...

bakım ürünleri: lamer, strivectin, kiehls, auslese, biotherm homme, lierac, eucerin, danielle laroche, lab series skincare, renpure originals, lubriderm, burt's bees, the cool fix, listerine, smöothé, avené...
sisteme boyun eğmiş ayıdır. marka değil size yakışması önemlidir sayın ayılar ki giderin varsa pazardan giysen bile olur.ayrıca bakım ürünlerinde marka değil düzenli kullanma önemlidir boşuna pahalı markalara para saçmayın
bir markayı tercih etmek zaten onun ürünlerinin kendinize yakıştığını düşünmenizden gelir; eğer, tercih ediyorsanız. bakım ürünlerinde bazı markalara saplanıp kalmak, sürekli onları kullanmak görülen yarar üzerinedir. yoksa, işin maddi boyutundan yola çıkacak olursak fayda sağladığımız ürünlerin daha pahalı muadilleri her zaman bulunur. bütün bunlar kişisel seçimlerdir. solcu ya da sosyalist olmak insana dünyanın nimetlerinden faydalanmayı yasak eden bir şey değildir. önemli olan çelişkilerinle ya da zaaflarınla barışmaktır. sonuçta, emeğinin karşılığında kazandığın parayı nasıl harcayacağına kendin karar verirsin. "kendine layık gördüğün hayatı yaşayamıyor olmak ya da verdiğin emeğin bedelini kazanmıyor olmak" tan değil, kişisel beğenilerden bahsediyoruz.