masterchef türkiye

yaptıkları yemeklerin büyük bir kısmını tatmak istemeyeceğim bir yarışma olsa da çekişmeleri, hırsları izlemek keyif veriyor.
coğrafyamızın havasından mı suyundan mı bilinmez, içeriği farketmeksizin her programın reyting kaygısıyla kavga kıyamet bir program.
bu programdan bile yakında seçim olacağını anlayabilirsiniz.

geçen sene ankara'ya gittiklerinde ankapark'a uğrayıp atatürk'ü ağızlarına almayan adamlar, dün atatürkçü oluverdi.

çok net seçim yaklaşıyor.

bir de şey; bu aycüce bu kadar varoş lafı nerden öğrenmiş ya onu izledikçe cringe oluyorum.
ölüyorum şu an anlasanıza. tamam uğur, burak king'e benziyor beğeniyoruz ama berker geri döndü. aşıkınım senin ya berker <3
izlemesi keyifli de sürekli acıkıyoruz canımız bişeyler çekiyor o sıkıntı.
bakıyorum mehmet şef'e de, burası tam da tadım yaptıktan sonra kompleksli gibi davranan, beğenmediği yemeğe "eline sağlık" demek yerine büyük hareketler yapan, kaba saba, insana hayvan evladı gibi davranan mehmet şef'in coğrafyası.

sonra bir de danilo'ya bakıyorum, sakin, güler yüzlü, "olur heyecandandır" diyen, beğenmese de yemeği eline sağlık diyebilen bir adam.

işte biz ülkece maalesef otobüste mehmet şefin yanına oturuyor, okulda mehmet şefin öğrencisi oluyor, iş yerinde mehmet şef, bankada, evde, sokakta mehmet şeflere denk gelerek/maruz kalarak bir süre sonra da mehmet şef'e dönüşüyoruz. biz ülkece mehmet şefiz.

danilo şef ise ne hayat yaşıyorlar be diye iç geçirdiğimiz, konuşmasıyla dalga geçip turistik yerde denk gelsek muhakkak kazıklamaya çalışacağımız insandan öteye geçemiyor bizim için.

(bkz:türkiye'den siktir olup gitmek)
(bkz:ülkeden kaçıp gitmek için nedenler)
celal bilmiyorum etmiyorum diyerek safa yatıp sempati topluyor.kaptanlık yarışmasında birinci olmasının başka açıklaması olamaz.özgüveni olmasa yarışmaya hiç katılmazdı.yükselişi devam ediyor.ancak takım oyunlarında sorumluluk alıp başarılı olursa o zaman rakipleri ciddiye almaya başlar.eray'ın kasılmalarını görende celal değilde kendisi en iyi yemeği yaparak kaptan seçildi sanar.gereksiz özgüven aynı programda kimsenin beğenmediği celal tarafından iki kez tokatlandı.
olurda yurdisina giderseniz, ıngilitre'de, amerika;da izlerseniz masterhef turkiyenin ne kadar kalitesiz oldugunu, goreceksiniz.
hafta ortasında o hafta kimin gideceği belli oluyor.seyir zevki kalmadı cidden.spoiler ı yedikten sonra izlemekte epey zorlaşıyor zaten.
turkiye'deki masterchef kalitesizliğini görmek için yurt dışına gitmek gerekmiyor. h&e, 24 kitchen vb yayınları izlemeniz yeterlidir. sonuçta yuro olmuş 9 lira. nasıl gidelim?
çok sevdiğim yemek programı.
favorim esra.
  • /
  • 2