msnde aktif yatakta pasif

karakolda doğru söyler mahkemede şaşarrrr.. diye türküsü de var bunların. adam pasif olmaktan utanır. msn ya da diğer iletişim kanallarında feci aktifim kafası hariç 25 cm damarlı der der.. sonra iş ekşın aşamasına gelince pasif oluverir. yaw derdin ne. pasif olmak ya da aktif olmak hepsi hikaye . baksana keyfine
bencede aktif yada pasif olmak hepsi hikaye. kimin altta yada üsste olduğu önemli değil. aslolan zevk almaktır.
msnde sanal ortamın rahatlığıyla konuştukça konuşan ama yatakta sus pus olan insan türü. ama en iyisidir, yatakta boş boş konuşup ereksiyonunuzu kaçırabilir mazallah.
tanışıp eve attığınız herifi rimming ile tanıştırdıktan memnun oldum deme biçimi.
belkide gelen adam arıza? düşünün siz yuvarlak, kaslı bir kalça beklerken adam bir geliyor, yanında neredeyse ikinci bir adam gibi aleti ile...kayıtsız kalmak ev sahibinin şanına gölge düşürmez mi? sınırları aşalım, rahat olalım, kaancarpediem'in dediği gibi, aslolan zevk almak...
'' ap olur mu '' diye chat yaparken 1 saat tartıştığın, bazen sana küfredecek kadar buna tepki veren ama yatağa girdiğinde sen teklif dahi etmeden arkasını dönüp içine alabilen insan türü. içselleştirilmiş homofobinin, dayatılan erkeklik rollerinin doruk noktası.
nedense aklıma türk kızını getiren söylem.

(bkz: türk kızı)
(bkz: kezban)
her zaman derim ipnenin altı ustu olmaz a sı b si c si olmaz ipne ipneligini yatakta gösterir
(bkz: grinderda aktif yatakta pasif)

hatta su linki de vereyim: "never gonna be a bottommm!!!"
http://ayisozluk.com/lnk/aeb0e1
neye niyet neye kısmet şeklinde ifade edilebilecek durum..siz her duruma hazırlıklı olmanın keyfini çıkarırken o hala altta full aktifim ben diye inler.iş bittikten sonrada bu ilk oldu der.