mustafa ceceli

her yerde konser verirdi bir ara. saraya yakınken çok iş kopardı. sarayın 1 numaralı şarkıcısıyken bir anda aralar bozuldu. bir ara #ahlaksızmustafaceceli etiketiyle twitterda gündem olmuştu. sebebi ise eşinden ayrılıp sevgilisiyle abd'ye gitmesiydi. bir dönemin veziri, şimdinin rezili!
hic sevemedim ve sanirim sevemeyecegim yavsak, iktidar yakalasi, ucuz bir sarkici. gaydarim beni yaniltmiyorsa kendisini gizli ve dinibutun escinsellerimizden.
kendisinden nefret ettiğim, hükümet yalakası, instagramında 'hatime başlıyor muyuz? birinci cüz bitti bile' diye kuran fotoğrafı paylaşıp sonra da bir tane çocuk sahibi olduğu karısını aldatan, hiçbir yeteneği ve güzel sesi olmayan, saçını bir dönem bokum gibi bir sarıya boyamış insanımsı.
yıllardan beri samimiyetsiz gelirdide anlatamazdım kimseye.adamın samimiyetsiz olduğunu anlamaları için illa dinle çelişen bir davranışını görmeleri gerekti.seneye hacca gidip yine her şeyi unutturur insanlar balık hafızalı,yeterki dini bütün görünsün.yine hız kesmeden bedavadan malı götürmeye devam eder.o ağlak ajite sesi son yıllarda o kadar baydıki duyunca midem bulanıyor. kronik maruziyetten psikolojimizi bozuldu.halada bitmiyor albümler birbirinin kopyası şarkılar ardıardına çıkmaya devam ediyor.nasıl bir açgözlülükse .bunuda mütevazilik maskesi ve dini ajitasyonu bir arada kullanarak yapıyor.politikada oy toplamak için son yıllarda sıksık kullanılan bu yöntemle gündemde kalmayı başaran ilk popçu kendisi.
5 şarkılık albüm yapan ve yeni albümde ersay ünerden özel ısmarlama eski eşine göndermeli şarkı ile çıkış arayan şarkıcı. yani ne gerek vardı bilemedim demet akalını sollamış brava.
artık islamın beş şartı bile kurtarmaz.

kun fe yekun kadınları unutur mu bunu ceceli abi.
açık su hacısı, iyi aile çocuğu görünümlü riyakar, en sonunda efendi adam rolünü yapmayı bırakıp özünü gösterdi. hiç sevemedim, evlerden ırak...
baya bi kalleş bu. önce sinem gedik'i bir güzel aldatıyor. sonra boşuyor.
üstüne de odaya gizli kamera koyup kadının özel yaşantısını ahlaksızlık olarak tüm ülkeye servis ediyor. çocuğun velayetini almak için bunu yapmak, üstelik çocuğu annesinden ayırmak tam senlik iş ceceli!

(bkz:mustafa ceceli'nin eşi sinem gedik ile intizar'ın ilişki yaşaması)
  • /
  • 3