neden eksilendiği anlaşılamayan entryler

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı.
bazı enrty'lerim yoruma açık olmasından kaynaklı aynı anda beğenilip ve beğenilmemesini anlarım. tamamiyle beğenilmemesini ya da beğenilmesini de anlarım. ama sağlıkla ilgili sadece bilgi amaçlı bir entry'imin beğenilmemesi nedir yaw. (bkz: sperm içerisinde jölemsi katı parçalar )
(bkz:#235808) normalde asla eksi, artı oyları özellikle ayı sözlükte asla umursamam ama buna eksi oy verenin ciddi anlamda psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum.
(bkz:#235920) aaa yanlışlık oldu heralde. sen de benim gibi dolma parmağınla yanlış mı bastın güzelim?
235853 te seni rahatsız eden neydi be kardeşim....
buraya gelip zırlamak istem,yorum ama fındıklı'dan cihangir'e çıkan merdivenlerin boyanması yazdığım girdiyi neden eksiliyorsun sayın gavat ibne cidden merak ettim.o renkler lgbt renkleri yani senin bil istedim.eksileyeceksen git başka şeyleri eksile.

beni elit gay çizgimden kaydırma lütfen.
neden? yani cidden neden? sapık mısın sekso manyak mısın sevgisiz yazar arkadaşım? entry nerene battı nerene girdi de rahatsız oldun amk?1?!?1?!

(bkz:#290956)
seri eksileyen birileri var demek ki
#397329: sadece sevmediğim yemekleri yazmışım, neyini eksiledin bunun? a nasıl sevmezsin seni hadsiz mi demek bu?

#398030 : bu da yazar hakkındaki düşünceme katılmadığınız ya da yazarı yahut beni sevmediğiniz için sanırım. çünkü epey aramış olsam da kendimce başka mantıklı bir sebep bulamadım.
edit : çok tatlısın, iyi varsın.
(bkz:#424529)

3 eksi almış bu entry. ulan sözlükte zaten benle birlikte toplasan 4 kişi var. ayıp yahu. evet.
(bkz: #424801)
birisi gerçekten ya bok kokusunu çok seviyor ya da izmir’in kurtuluş mücadelesinde falan yer aldı. sakin ol yiğidim izmir’in gerçeklerini söyledim anana babana sövmedim.
(bkz:#433178). galiba birileri benimle uğraşmak istemiş.
(bkz:çekemeyenler anten taksın)
  • /
  • 3