neden eksilendiği anlaşılamayan entryler

sanırım bu sözlükte eksi oy rekortmenliği bende.birtakım hassas konularda bu sözlükteki çoğu yazarla tamamen zıt düşünüyorum,bu yüzden canları sağolasıca yazarlarımız bunu da eksi oy vererek gösteriyorlar sağolsunlar.elbette herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil, varsın eksilesinler.lakin abi gel gör ki adonis kası, kayseri mantısı ve bunlar gibi birçok kel alaka, hiçkimseye gönderme yapmadığım entryler neden eksilenir ki?

ahahahaha,hey allahım..
çoğu kişiye ters düşen görüşü tasvip eden entrylerdir. eksilenen entrylerimi ben severim örneğin, bi nevi zaten "her insan aynı fikirde olmamalı" diye düşünmek gerekir.
kimi zaman gerçekleri ifade ettiğinizde karşılaştığınız durumdur efendim,şüpheye düşmeyin doğru yoldasınız.
(bkz:#29488) atatürk ü sevmiyor olmanız, onun ulu önder oluşunu ve mareşal oluşunu değiştirmez...

(bkz:#27233) tsk nın tanımıdır, askerleri sevmiyor olmanız bu kurumun tanımını değiştirmez...

(bkz: aklı götüne kaçmak)
kimin eksilediği bir öğrenilse, eksileyenin şöyle bir güzel saçı başı yolunsa eksilenme nedeni anlaşılacak entrylerdir. cezası;

(bkz: herkese hoş oy dağıtmak)
neden boş oy butonu var dedirten durum. eksilenmekten hoşlaşanın olmaması varsa da gizli kalması ve azınlık olması muhtemel olduğu içün,* bundan yazarların hoşnutsuz olması nedeni ile boş oy butonu kalksın. demokratik olarak sadece hoş oy verılsın, beğenilmeyen okunmasın dedirtendir. olamaz mı ki? admin mutfak.
(bkz:#31943) ile (bkz:#27233) nın eksilenmesi asker sevmeyen birinin varlığını göstermekte... küller sıcak izler taze fazla uzaklaşmış olamazlar.
eksi oy vermek için entrylerin belli kriterleri taşıması gerektiği fikri üzerine kurulu, belli bir mantığa oturtma çabasının sonuç vermemesi.

diğer taraftan bir yazarın sırf fiziksel anlamda beğenildiği için artı oy alması da kabul edilebilir bir şey(etik anlamda) olmadığı halde genelde mazur görülür.

(bkz: eksileme kriterleri)
bakış açısı farklılığıyla eksilendiğini düşündüğüm, aksini düşünmek bile istemediğim entrylerdir.
verilen id lerdeki eksilerin hepsinin silindiğini gördüğüm, demekki eksi veren kişilerin sözlükten uçtuğunu/uçurulduğunu düşündüğüm başlıktır.
(bkz:#40857) artık kesinlikle bakış açısı farklılığıyla eksilendiğini düşündüğüm durumdur. ayrıntılı olarak belirtsek bile yazdığın entry karşı tarafın düşüncelerine tersse eksilenmeye mahkum anladığım kadarıyla, bu durumda da geriye " yazarın hevesi kırılmasın eksi oy verme" mode off olur tra jedi için.
(bkz:#47142) adama hoşgeldin dedim sen neyini beğenmedin yahu...
yalnız olduğumu itiraf ettiğim entrimin girdiği kümedir.
bazı entrylerde kimi yazarların isminin geçmemesi ''kıskançlık'' kategorisinde eksilendiğine dalalettir. görünürde nedeni anlaşılmaz ama bellidir.
gay kaprisidir. çok hoş alinca pek hoş olur ama bir iki boş alıca hemen nerde o sürtük havasına girilir. nick altından da boş aldığım var benim, aynı fikri düşünmediğimden de... demem o ki, bu yaygarayı kardeşim adam bana takmış yahu habire hoş oy veriyor, bıktım usandım manasında koparmadıkça en güzeli susmaktır. şimdiye kadar en az 20 boş oy kullanmış bir yazar olarak vallahi insaflıyım...

not: bu entry çok boşlanacak, farkındayım.
bu soruya yanıt arayanlara akıllı düşünürken deli kırk köprü aşarmış atasözümüzü hediye etmek istiyorum. yaw insanların sevişirken yuttukları kıllar tarafından feminen zihinlerinin seksi kıvrımlarının bazıları tıkanmış olabilir. o yüzden durma üzerinde... bak yoluna hemşire.
fazla takmamaklazım. amaan bir ibnenin hoşuna gitmemiştir deyip gecmek lazımdır.*
  • /
  • 3