olgun seviyorum çünkü kendime güveniyorum

herkes genç seviyor. neden çünkü korkuyorlar. gençler tecrübesiz oldukları için onlar sizin performansınızı kıyaslamazlar. bu da özgüvensiz insanı rahat hissettirir. ama olgunlar öylemi size yeni şeyler
katar ve zorludur. ben kendime güvendiğim için olgun erkek tercih ediyorum ki cinsellikle level atlayabilerim. hodri meydan
kanka o zevk meselesi. yoksa buruşmuş taşşakla neyin güveni afedersin.
vay mk denilecek düzeyde aydınlandım açıkçası. bu dünyada kimse güvenilir değil ama benim sevdiğim kişi özellikle de benden sonra başkasıyla fiziksel anlamda birlikte olmuşsa midem kalkar. mizacıma tersken olgun, tecrübesiz muhabbeti bana enteresan geliyor.
herkes az çok olgunlaştı- geldiğiniz olgunlaştı- gittiğiniz olgunlaştı çünkü sürekli bir sirkülasyon var insanlar iletişim ve ilişki halinde.siz olgunlaştınız çünkü birileri ile yaşadınız size gelen olgunlaştı birileri ile yaşadı...tecrübesiz kaldı mı? şu cinselliğe merak yaşı ve cinsellik yaşama yaşı o kadar düştü ki, hiç tecrübesiz ya da hiç biri ile birşeyler yaşamamış birini arıyorsanız pedofili olabilirsiniz canım!!
(bkz: duş almakla ruh temizlenmiyor)
(bkz:ne kadar çok tecrübe o kadar çok hepatit b)
(bkz:az beklenti çok mutluluk)
olgunlar candır ama kendine güven konusunda şüpheliyim.
yaş ve düşünce yapısı olarak olgun sevmek ve olgun bir insan gibisi yok evet. zaten tersini düşünmek bile abes yani. kim ister ki 30-40'lı yaşlarında ama hala çocuk kafasıyla idare edilen bir bedeni. en zararlısı da bu değil mi zaten. bi kere önce kendine zarar sonra bana. ha bazen yaşı küçük olmasına rağmen çok olgun insanlar da olabiliyor lakin istisnalar kaideyi bozmuyor.
istediğiniz kadar olgun sevin yaş farkı arttıkça anlaşmak daha da zorlaşıyor.hele ki arada kuşak farkı varsa.
(bkz:olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek )
(bkz:olgunlar ve sevenleri)
(bkz:genç sevgili vs olgun sevgili)