only allah can judge me

derin manalar içeren, "özgürlüğün zirvesindeyim tanrı hariç gerisi ipimde değil" gibi güzel bir düşünce içeren, fakat lakin, olur olmadık herkesin kolunda, bacağında, ensesinde, parmaklarında (evet bunu da gördüm) olan, ayaklara düşmüş bir dövmedir. zlatan ibrahiçoviçi bile apaçi olarak gösteren bir dövmedir. türkiyede de tümer metinde vardır.
bearwwwda bir adamın profil resminde bacağındaki only god judge me yazısını gördükten sonra, takılmak için o kişiye '' bliyor musun kıvanç tatlıtuğ'un kolunda da var bundan, ama only allah can judge me ' diye yorum yazdığım, sonrasında gelen atar karşısında şaşkına döndüğüm durumu hatırlatır.

gelen cevap ise şöyleydi,
''sen kim oluyorsun da benim inanç sistemimi sorguluyorsun? , bundan sanane? , sen kimsin?''

bende boş duramadım tabi şöyle cevapladım;
''arkadaşım profil fotoğrafı yaparsan tabiki de yorum yaparım, hem ben sadece bir bilgilendirme yapmak istedim, bu atarın nedir, ama eğer yorumum karşısında kendinin özenti olduğunu düşünüp böyle bir atar yaptıysan o farklı, o konuda birşey yapamam ne yazık ki..''**
dövmecilerin bu dövmeyi yaptırmak isteyenler için özel bir indirim kampanyası var sanırım o kadar çok görmeye başladım ki artık bir çekiciliği kalmadı bence.
çok amele bir dövme ya tam ingilizce yaz yada mis gibi beni sadece allah yargılar yaz.
bundan çok güzel geçici dövme olur ha. etrafına da böyle tribal efektler vereceksin. mis. mis. onli allah ken cac mi sıtayla!
millet olarak bir şeyi yakaldık mı suyunu * çıkarana kadar bırakmayız. bu dövme metni de ona bir örnek.