pc'nize saldırıp oyun oynamak isteyen hiperaktif misafir çocuğu

"abisi sen kalk biraz da o oynasın"a konu velet.

evi bir anda istila eden misafirin yanında gelen, pc'nin başından ayrılmayan; ilk fırsatta bilgisayarı ele geçirmeye çalışan çocuktur bu. ya sizle birlikte internette ne yapıyorsanız ona ortak olacaktır ya da bilgisayar istemeyerek de olsa ona terk edilerek sakinleşmesi sağlanacaktır. bildiği tüm numaraları öğrendiği tüm piçlikleri deneyerek pc başına oturmuşluğu çoktur.
itiraf ediyorum ufak çaplı şiddetime maruz kalan çocuk
aslında monitörü kafasına geçirmek lazım bu çocukların
kimse görmeden cimciklenen, bu seferde aman ağlamasın diye türlü şaklabanlık yapılan, sonuç olarak da bilgisayarı kapan velettir.piç.
reflümün azma sebebidir. annem yüzünden kızamamakla birlikte kendimi tutamazsam ve eğer ortamda ana babası yoksa çocuğun korkması için deneysel çalışan biriyim .
dokundurmam bilgisayarıma kardeşim. misafir filan dinlemem ağzına çarparım
bisküvi, cips, kola gibi atıştırmalıklar ikram edilesi.*
aradan geçen süreçte tablete ya da dizüstüne saldıran çocuğa evrilen sevimli piçtir.
valla kötülükte sınır tanımıyorum ama ne yapayım, modemi saklıyorum böylece tüm sorun da ortadan kalkmış oluyor. hevesle gelen misafir çocuğu, hiçbir oyunun yüklü olmadığı bilgisayarı açınca ve internet olmadığını görünce olanca hayal kırıklığıyla ebeveyninin yanına sümsük sümsük gidiyor.
garanti yöntem. tavsiye ederim.
artık hepsinin kendi ipad'i ya da büyük ekranlı telefonu olduğundan eski model kasa bilgisayarınıza götüyle bile bakmayacak misafir çocuğu.
hey gidi eski nesil olan biz çok çektik bunlardan. *