pisuvardaki siyah kil 2

  • /
  • 7
yine yeni yeniden. seninde dediğin gibi, umarım herşey yolunda gider ve bir daha ayrılmayız. hoşgeldin yeniden.

(bkz: pisuvardaki siyah kil)
vol ii
seri film gibi oldu bu cocuk,seviyorum aslinda
sanki biraz daha netlestirerek yazsa fikirlerini,olacak gibi...
hoşgelmiş, sefalar getirmiş
ben de diyordum kendime geçenlerde o değil de bi pisuvar vardı noldu harbiden ona diye.tekrardan ojgeldin.geç de soluklan bi hele.yazacağın çok şey birikmiştir. *
sürümünü yenilemiş bir yazarımızdır. bu sürümde ne gibi eklentiler olduğu merak konusudur. tekrar hoşgelmiş.
asabisi yerini sevimliye bırakmış sanırım.
sürüm yenilemeyen,sürüldüğü için bu hale dönen yazar.
iyi yazıyor. değerli takipçileri için halen yılmadan da yazacak.
yazdığı çoğu entry silinen,muhtemelen yeniden hesabıda silinecek olan yazar.
eşcinsel aleminde ayılara karşı yabancılaştığı gözlemlenen yazar.* sivri dilini biraz daha törpülese, seçtiği kelimeler konusunda biraz daha hassas davransa daha iyi işler çıkaracağı kesin. sözlüğün çok çalışkan, iyi yazan ama fazla savaşçı ruhlu yazarı.
ilgi çekici şeyler yazıyor yazım dili dikkat çekici merakla okuyorum.
ekşi sözlükte kirli kedi ayı sözlükte pisuvardaki siyah kıl merakla okudugum kişiler.
çok aklı başında,tertipli,düzenli,çalışkan,başarılı bir yazar.
sürekli kendine haksızlık yapıldığını öne süren ve her fırsatta bunu hemen hemen her entrysinde dillendiren yazardır. drama queen seçimleri olursa eğer bütün oylarımı kendisine şeyettirmeyi düşünüyorum. psikolojik olarak bazı problemler yaşadığının farkında olmamdan dolayı bu yanlış hareket ve yaklaşımlarının üzerine gitmeden bir süre daha izlemede kalmalıyım. seni kazanabilmeyi en çok isteyenlerden biriyim. ayı sözlüğün tadı kaçmasın. seni kaybetmek istemem.
geri dönüşüne sevindiğim, yazılarını ciddi manada severek takip ettiğim yazarlardan biridir. varlığı ile renk katıyor bu güzel ortama. açtığı başlıkları ayrıca beğeniyorum.

neyse yalan attığım çok belli oldu sanırım (bkz: özet geç) dediğini duyuyor gibiyim.

biri sataşınca haber ver.
bir kez daha görmüştür," ayrımcılığa karşıyım" deyip aslında ne kadar ayrımcı davranan insanların var olduğunu...her zaman ki gibi gülüp geçmiştir.neyse ki olayı sadece ırki anlama yükleyip,diğer anlamlarda faşist davrananlardan değildir.

faşizm her yerde anacım...tam bir püsküllü bela..

hem ırki,hem cinsi,hem dini...her anlamda tam bir püsküllü bela...
giden yazar,merak etmeyin artık kimseye huzursuzluk vermeyeceğim.

beni beklemeyin artık...

öptüm hepinizi...
malesef keskin sirke küpüne zarar atasözünün aramızdaki canlı örneği olmuş yazarımızdır. yine malesef fikirlerini ifade ederken pek masum olmayan ve kimi zamanda haşin üslübu nedeniylede yanlış anlaşılmalar yaratmış bir yazarımızdır ama tek değildir. vurun kahpeye gibi replikler eşliğinde günah keçisi ilan edilmiş yazarımızdır. malesef bunlar birleştiğinde tüm huzursuzlukların mıknatısı haline getirilmiş yazarımızdır. tüm yanlışlıkları üzerine yıkılmasından dolayı üzüldüğüm bir yazardır. herkes kendisinden mesuldür özlü değişini unutarak hedef tahtasına dönüştürülmüş bir yazarımızdır. bunların üzerine kendisi de yangına körükle giden bir yazar olmuştur.

kendisi sütten çıkma ak kaşık değildir ama çoğunluğun kendisine sütten çıkmış ak kaşık edasıyla ders vermeye çalıştığı yazarımızdır.* kişiselliği bir kenara bırakmayarak, sözlükte olduğunu unutarak davranmış; ne yazık ki sözlükte olduğumuzu da unutularak davrandığımız yazarımızdır. sözlükten ayrılışıyla sözlüğü sorgulayan, sorgulanması gerektiğini hatırlatan bir yazarımızdır. kendisi tek olmadığı halde en ağır ithamlara maruz kalmasından dolayı çok üzgünüm. ama tekrar ediyorum pek de masum olduğunu söyleyemeyeceğim.

kendisi ayı sözlük formatının akıldan çıkmaması gerektiğinin canlı ispatıdır. aynı zamanda gözden geçirilmesinin artık kaçınılmaz olduğunu, * tekrar elden geçirilmesini gerektiğini bize göstermektedir. belirli bir dinginliğe kavuşup aramızdaki yerini almasını bekliyorum. aramıza tekrar döndüğünde yazacaklarını defalarca düşünerek yazan, dingin, uzlaşmacı bir yazar olarak bize daha keyifli entryler vereceğine inanıyorum. tabi dödüğünde de * şeytan taşlamasını kendi benliği yerine ona yapanlar fırsat verirse.
geri dönmüş yazar. ha şöyle aferin.
  • /
  • 7