recep tayyip erdoğan

  • /
  • 15
zamanında eşcinseller için bunları söyleyen bir başbakan. keşke sözünü tutsan be başkanım keşke...
padişahım çok yaşa...
yeni sağlık bakanı mehmet müezzinoğlu, liseden sınıf arkadaşıdır.
türk milletini topla, çarp, böl, çıkar= recep tayip erdoğan. halkının ortalamsını bu kadar tutturan bir başbakan daha olmadı ülkemde.
bugün televizyonda 'yine' gördüm kendisini. imam hatip liseli 'kızlarımız' ve türban hakkında konuşuyordu.

tekrar soruyorum: bunlardan başka bir şey bilmiyor musunuz sayın başbakan? insan hakları türbandan mı ibarettir?

neden böyle olmalı, neden başa gelen sırf kendi çapında ve görüş yolunda düşünür her şeyi? mesela eşcinselleri düşünmek için oğlunun eşcinsel mi olması gerekiyor? her şeyi eşit ölçüde düşünemeyen biri neden başa geliyor?

vallahi çıldıracağım.
ben çok gülüyorum yauu bu adama.
nightmare on turkey street film serisinden ve recebin kabusları adlı tv dizisinden bir karakter.
kendisi daha önceden yarasa olduğunu açıklamıştır.

(bkz: recep tayyip erdoğan'ın eskiden yarasa olması)
uçak alındığı haberi tekrar gündeme gelmektedir. okuduğum habere göre 1 uçak parası da uçağın iç konforu için harcanmış görünüyor.

http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-...
türkiye de herşeyi değiştiren adam.beğenilir beğenilmez tartışılır fakat yaptıkları sarsıcı..
yanlış hatırlamıyorsam 2002 deki sözleri.keşke ab yolunda devam etseydi dediğim başbakan.

ülke tarihine adı utançla yazılacak! tarihin karanlık sayfalarına gömülecek ama bu ülkeye verdiği zarar yüzyıllar boyu nefretle anılacak.

edit büdüt: genellikle entryime eksi verilmesini iplemem ama zamanında yazdığım bu entryi eksileyen arkadaşlar içinden geçtiğimiz şu zor günlerde hala haksızlık ettiğimi düşünüyor mu çok merak ediyorum.
yıl 2002 idi. demişti ki, “eşcinsellerin de kendi hak ve özgürlükleri çerçevesinde yasal güvence altına alınmaları şart.”

bu sözün üzerinden yaklaşık 11 yıl geçti. bugün sizler, bizler, insan hak ve hürriyetleri için konuşan, yazan, yürüyen herkes bu sözün tutulmasını istiyor ve bekliyor.
diktatörvari tutumu, dış basındaki türk baharı haberleri, abd ve avrupanın türkiye hükümetine karşı aldığı tavır, halkın heryerde muhalif protestolarıyla, iyiden iyiye sonu kaddafi, saddam, esad, mubarek, zeynel abidin gibi mi olacak diye korkmaya başladığım türkiye başbakanı, ne olursa olsun demokratik yollarla gitmesini tercih ederim, umarım ülke olarak o bilince ulaşmışızdır zira burası atatürk'ün türkiyesi, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmışızdır umarım...hoş bu beyfendide hiç 'istenmediğim yerde durmam ' havası yok
  • /
  • 15