rüyada pehlivan görmek

sabah nete girer girmez "ulan gece gördüğüm pehlivan kimdi?" diyerek aramaya geçmeye sebep olur. tabi yüz net değil ama yakın tipler aranır bulunur. bir daha görmek istenir, dilenir.

araştırmalarıma göre rüyada pehlivan görmek böyle yorumlanmış ; *

- rüyada pehlivan görmek, akıllıca olmayan bir atılımda bulunacağınız anlamına gelir.

- güçlü, önemli, iyi niyetli, yardım edebilecek dosttur. rüyada pehlivanlar konuşursa kişi önemli bir duruma gelecek demektir.

- rüyada güreşçi veya boksör veya japon güreşçisi görmek, içinde bulunduğunuz hayat mücadelesini zorlukla yürüttüğünüze, bazen kar, bazen de zararla bilançonuzu kapattığınıza delalet eder.

- rüyada pehlivan görmek, münakaşa yapmaya işarettir.

- rüyada pehlivan görmek; sürekli güç kazanacağınıza, kendinizi pehlivan görmek; iş yaşamınızda rakipleriniz karşısında mağlup olacağınıza veya hastalığa işarettir.
aktif geçinsen de tuş/pasif olacağına delalettir.
bir nevi tecavüz gibidir, ter içinde uyanılır.
bir türlü göremediğim rüya.halbu ki çok şey kaçırıyorlar.bir kez bana yenilsinler bak bir daha çıkabiliyorlar mı rüyamdan malum yenilen güreşçi güreşe doymazmış...
ertesi güne yeni bir iç çamaşırı ve gecesine yeni bir pijama demek. gece bir şey giymeyenler için daha büyük ders yeni çarşaf, yeni battaniye yıkanması gereken çamaşırdan başka birşey değil.
senin vaktin gelmiş hacı...