sanal seks

eşcinsel dürtülerimi içimde bastırdığım yıllarda tercih ettiğim seks türü. cam4 adlı siteyi duymuşsunuzdur, oradan seçtiğim bir sırp ile yapmıştım ilk sanal seksimi. çocukluk işte, şimdi olsa çok gereksiz geliyor ama o zaman gerçek bir seks yapıp yakalanma korkusundan daha mantıklı gelmişti.
bir el klavyede bir el cinsel organda monitörü izlemek
sansürden sonra işleri kesat olan bir tatmin etme , edilme çeşidi.
"size özel çevrilmiş bir porno film izleyerek boşalmak" şeklinde özetlenebilir. diğer yandan vitamin hapları ve besin tabletleri ile beslenmek gibi bir durumdur.
(bkz: karşılıklı mastürbasyon) (bkz: cam2cam)
bugün deneyeyim dedim, girdim sitenin birine. uzun süre dolandım yaşlı amcalar arasında. sonunda bir sik gördüm. sonra o sikin sahibi eliyle likeladı beni. aynı anda kaldıralım kamerayı gibi bir işaret yaptı, kalldırdık. ben concon bir tip bekliyordum, baktım ki mis gibi sarışın bir çocuk. tabi belli ettim biraz şaşkınlığımı, güldüm falan. o da güldü uzun saçlarını eliyle arkaya atarak. sikin güzelmiş dedi. ben de sağol dedim, baktım aval aval çocuğa. beğendim seni iletişimi koparmayalım falan dedi, skype istedi. skype da bende ne gezer, veremedim tabi. facebook istedi, onu da vermeye korktum niyeyse.* twitter vereyim dedim sanki ne fark edecekse? istemedi twitter'ımı üzgün surat yaptı. el salladı bana, ben de ona el salladım. gitti.
o heyecanla hemen buraya yazayım diye sekmeyi kapadım. hemen sonra hatırladım ki mailini vermişti bana. ve şu an o maili hatırlamıyorum.
insanların özellikle tanımadıkları kişilerle neden yaptıklarını anlayamadığım sex türü.yani biraz anlıyorum,çok heyecanlı olduğu için olabilir ama sonuçta görüntülerin kaydedilip internet'e düşme,şantaj gibi tehlikeleri var.nitekim fatih ürekin başına gelmişti.
bana gelince hiç yapmadım,bu konuda tamamen bakirim ve öyle kalacağım.
geçenlerde internetin soğuk ve derin yerlerinden bir yerde, bir taraftaki kişinin, interaktivitesi* olan kurulmuş bir düzenek vasıtasıyla öbür taraftaki başka bir kişinin yolladığı " impulse"* etkisi ile uyarıldığına tanıklık ettim tesadüfen.* teknolojinin gelişmesiyle ileride çok farklı sanal seks türleri doğacak. inanın ve bekleyin...

bu durumu onaylayıp, onaylamadığıma gelince, umurumda değil ama teknolojinin yanlış ve aşırı kullanımının yozlaşmaya yol açacağına inanıyorum ve biliyorum.
kamerasız, en fazla malum bölgeyi açarak bir dönemler yaptığım şey. reelde kimseyle buluşmaya/uğraşmaya cesaret edemeyince yapılan bir eylem. iki taraf da tatmin olur falan filan.
sadece sevgiliyle, sadece çok özlendiğinde , sadece çok uzak kalındığında yapılması güzeldir bence. eyyorlamam bu kadar.
bana gore gereksiz hareketler
karşınızdaki insanin hayal gücü ve edebi yeteneği kıt ise ciddi anlamda işkenceye dönüşen aktivite.

sexting/sanal seks bir nevi karşılıklı hikaye yazma işidir. hayal gücün kısacık bir öykü bile yazmaya yetmiyorsa bu işe yeltenmemelisin. bir nevi cinsel frp'dir sexting. öyle tek elle klavye kullanmakla olmaz yani. zihni cidden yormak gerekir.

yabancılar bu işi ciddi anlamda güzel kotarıyorlar; ama bizim türkler tam bir facia.
yer bulunana kadar kendini tatmin yolu, ayrıca hepimiz de öyle başlamadık mı?
tamam itiraf ediyorum ben de yaptım küçükkene. artık hiç bir çekiciliği yok yapılmasını tavsiye etmiyorum. çek elini çek bırak onu öğk kaka şeyler bunlar.
scope'de güzel seks grupları var en güzel yanı da grupta yer alan kişilerle tekli yayınlar açabilmek. reel hayatta bile görmediğim inanılmaz taş çocuklar var, valla artık girmiyorum çünkü başından kalkmak mümkün deyil. arada girip beyendiklerimi wazzup ya da inzegramdan karşılıklı yayına yönlendiriyorum. kebaps.
aklıma bir anımı getiren başlık. yıllar önceydi, sohbet odalarından birinde tanıştıgımız askerden yeni gelmiş bir çocuk internet kafede bana cam açmış, boşalacakken de kafenin sahibinden peçete istemiş o da peçete vermiş herkesin gözü önünde boşalmıştı.
bu virüs başladığından beri takıldığım bir çocuk var. 2 haftadır ısrar kıyamet sonunda bugün beni zorla spora başlattı. her gün kontrol edicekmiş vücudumu jdfskl
pardon da sen kimsin. yani biz neyiz?? heheh sormadım tabi ama merak da ediyorum :p
ben bunu çok seviyorum ama cam chat türü olanı, istediğini tek tıkla geçebildiğin, birkaç dakika içinde bir sürü erkek gördüğün, tamamen anonim bir şekilde takılabildiğin türü. benim için en güzel yönü tamamen anonim takılabilmek. anonim olduğumda içimdeki azgın ortaya çıkıyor ve normalde yapmayacağım şeyleri yapacağımı söyleyebiliyorum. aşırı lezzetli bir sanal zevk alıyorum. hatta bunun sonucunda birbirimize yükselip de buluştuğum kişiler oldu. reele dönüşmesi pastanın üstündeki kremaydı. mükemmeldi. unutulmazdı.

öte yandan bazılarıyla dalga geçmek ve heteroları ayartmak da işin eğlencesi.

fakat hornet veya tinder gibi kimliğimin belli olduğu ortamlarda sanal seks yapmıyorum. nude yahut xx göndermiyorum. belki sexting ama o da hiç zevk vermiyor. fotoğraf işi başlıca güvensizlikten kaynaklanırken sexting de sanki karşımdakine karşı sorumluluk taşıdığımı hissettiriyor. bütün zevki kaçıyor.

anonim cam chat candır.
ergenliğe yeni girdiğim yıllarda hintlilerle yapmaya başladığım pratiktir. whatsapp hintli gay grupları vardı o dönem. pakistanlı, hintli elemanlar video call arayışı yaparlardı. sonra da ahırdan bozma tuvaletlerde ya da yatak odaları libido killer olsa dahi karşılıklı asılırdık...
bir gün karşılıklı asıldığım bir eleman vardı. aletimi çıkartmışım video arama yaptım. telefonu büyüteç gözlük takan seksenbeşlik bir nine ve bir kadın açtı ve ekrana böm böm bakıyorlardı. onlar ne olduğunu anlamadan görüntülü aramayı sonlandırmıştım. yaşımın büyümesi gibi sanal seks yaptığım insanların ırk çeşitliliği de artmaya başladı zamanla. hintli ve pakistanlılarla başlayan bu yarıerotik ve heyecanlı hikaye ispanyollar, portekizliler ve fransızlarla devam etti. bir tane de ortak arkadaşımız olan fransız bir eleman vardı. bir süre sohbetledikten sonra sohbetimiz derinleşti ve beni kırmayıp çırılçıplak soyunup, video kaydında va piano çaldı. en çok tahrik olduğum sanal seks deneyimi buydu diyebilirim. olgun bir çıtırın tamamen soyunup ereksiyon halinde sizin için piano çalması... başka ne isteyebilirim ki *
  • /
  • 3