sivas'ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması

ohannes dedirtip güldüren orgi haber. adamlar grup olayını kitlesel sekse dönüştürmüş resmen. ama bamya çüke sahip bir kişi ortadan kaybolup- ki 30 kişi içinde fark edilmesi zor o çatırtıda- polise şikayette bulunmuş. suç olmamasına karşın 6 kişi tutuklanmış. yalan haber gibi dursa da olur mu olur! ayısözlükte istesek o rakamı yakalayamayız lan!

http://www.haber24.com/index.php?git=haber&id=71571&sira=2
ayı sözlük sivas zirvesini yaparken basılan bizim ayıcanlar onlar ayol. birşey yapmıyolardı sadece birbirlerine çüklerini gösteriyolardı.
başlığı ilk okuduğumda ancak bir zaytung haberidir diye düşündüğüm fakat sonrasında gerçekten yaşandığını öğrendiğimde ben neden orada değildim diye hayıflandığım olay. amcalarım madem guinness rekor denemesi yapacaksınız beni neden çağırmadınız. *
aralarında bir kadın olsaydı ,suç teşkil etmeyeceği durum ,sadece fuhuş denilip fuhuş cezası alınacak olan durum .

fakat 'erkek erkeğe' fuhuş olmaz diyen hukuk ,eşcinsel ilişki yaşadılar diye 6 kişiyi tuttuklamasıda bir muallak durum .iki yüzlülüğün alaa sı gibi geliyor.
asparagastır, sallamasyondur.
biz ikinciyi- birinci olan bize bir daha- bulamazken ayıptır, ayıp. yasak değil, günah değil ama ayıptır.
6 kişiyi tutuklayan adamın da "beni niye gruba çağırmadınız" kafası içerisinde olup tutukladığı düşünülebilir.

30 kişiden 31. insanın gitmesinin sebebi de "burada 31e gerek yok" dendiği için olabilir. *
babamın memleketinde vuku bulan hadise. kangal tutuculuğuyla ünlüdür. mahalle baskısının en ağır biçimde yaşandığı bir ilçede bütün riskleri göz alıp bunu yaptılarsa adamlarda mangal gibi yürek var demektir. yarın gelsinler cesaret madalyalarını takalım!
niye gözaltına alınıyorlar ki? eşcinsel olmak mı suç, grup seks yapmak mı? ben bunların yasal şeyler olduğunu sanıyordum.
(bkz: her güne yeni bir bilgi)
istanbul'da 10 kişiyi zar zor toplarken sivas'ta neler oluyormuş diye hayrete düşüren durum.
hadi arkadaşlar 35 kişi toplanıyoruz rekoru kırıyoruz
türkiye'den insan manzaraları dedirten olaydır.
30 ibneyi bir eve toplamak ne demek aynı şehirde göremezken, heriflerin yaptığına bak dediğim durumdur. insan beni de çağırırdı dimi. *
yiğidoların toplantısıdır ve beni neden çağırmamışlardır lan!
bak ya gene çağırmadılar aşk olsun!
sivas il sınırlarındaki tüm eşcinseller ve bisexuellerin bir araya gelip evi yıkma deneyimlerinin başarısız sonuçlandığı bir durum.
toplanan otuz kişiyi beğenmeyen ve ihbar edersem belki jandarma bana bi "ödül" verir diyen bir ablamızın ayıp ettiği bi gerçek olsa da altı kişinin tutuklanması eşcinseller için ciddi ciddi tehlike çanlarının çaldığını göstermektedir. lan, adamların aklına eserse şu sözlükteki herkesi aynı nedenden tutuklayabilirler...

mücadele şart kızlar!
türkiye'nin gelişmişlik düzeyi endeksleri oluşturulurken hesaba katılması gereken olaylardan biridir bence.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/232028...
  • /
  • 2