spor salonundan adam kaldırmak

kaslı erkek kaldırmaktır. hele uzun boyunlu ve büyük göğüslüyse oyşş.
nedensizce birçok arkadaşımın biz gaylerin bunu her zaman, çok kolay yaptığımızı düşünmesini sağlayan eylem. neredeyse 2,5-3 yıldır aynı ve epey de gay nüfusun yüksek olduğunu düşündüğüm bir spor salonuna gidiyorum, değil adam kaldırmak herhangi bir insan ile etkileşime giriştiğim olmadı, hatta kaldırılan bile olmadım.

neden? çünkü kaslı beyler yine kendi gibi kaslı maslı, fit, boylu-poslu beylere gidiyor arkadaşlar. hayat bir amerikan filmi değil ki bicepli beyler göbeğe bakmaksızın sizi kabullensin. ne bileyim, bir anlam da haksız da bulmuyorum aslında: seksi olsun olmasın herkes karşısında seksi(en azından kendisi düzeyinde) birilerini istiyor, hak ettiğini düşünüyor falan. bunlar hep daha fazlasını istemenin sonucu bazen insan kendisi için en iyisi-yeterli olanı kabullenmeli oysa ki.
tam 1 yıldır bir türlü başaramadığımdır.
bununla birlikte, daha düzgün bir vücut kazanmış olma tesellisiyle mutluyum ve gururluyum...
gay barda bile mekandaki tek hetero tarafından bulunup 3 saat bira içip boş muhabbet eden bir adet ben için pek de olası görünmeyen durum. çok iyi arkadaş edinirim yalnız...
bu ağırlığı bana lütfeder misiniz sorusuyla başlayıp, birlikte protein shake içmeyle sonuçlanabilecek eylem.
hemen her gayin fantezi dünyasında yer alan durumdur.
dalga geciyorlar ağlıyorum üzülüyorum...
valla ben ağırlık kaldırıyorum. hiç adam kaldırmayı denemedim zira alnında kaç kilo olduğu yazmıyor...
ıstanbulda bir ara gittigim eyvallah kocum, adamsin kilikli tiplerin bulundugu mahalle salonunda herifler birbirlerini avucluyorlardi. guresirlerken birinin siki kalkmisti esofmandan firlayacak gibi ona hep birlikte gulduler. ne komik. hepsi heteroydu ya da degildi. boyle bir mekandi. oradan kaldirilacak adamdan ne hayir gelir diye fazla tirmalamamistim. boktan olacagi kesin seks, pasif olmam/emmem/opusmem/ellemem turu kanunlar, eskaza bunlari yaparlarsa uhhuuu ben ibne miyim turu ucuz bunalimlar, dedikodu vs kafam kaldiracak gibi degildi. o siki kalkan herif bence gaydi ama neyse dedim. fazla pic bir tipti. torontoda ise degil bakismak flortlesmek dusta/saunada oynasan adamlar gordum. en son bir spor salonunun saunasinda kondom bulduklari icin guvenlik gorevlisi koymuslardi. o derece.
2 yıldır spora gidiyorum ama hiç böyle bir olaya şahit olmadım. efsane galiba bu durum. hep kulaktan kulağa dolaşır bu kaldırma muhabbeti hiç denk gelmedim. sadece bir keresinde gay olduğunu düşündüğüm bir arkadaş 'maşallah ne çok kıllısın sen öyle' demişti. daha ilerisini göremedim.
en güzeli merdiven altı spor salonlarında çalışan erkekler. hetero veya gay olsun fark etmez. şu an gittiğim daha sosyetik bir salon. aman aman kimseyi kaldırmayayım. onlar da beni kaldırmasınlar. adam azıcık kas yapmış egosundan kıçı patlayacak. çok komik duruyorlar bence.
daha öncesinde kaldırmışlığım olan adama yan koşu bandında rastladım.bu durumda bu eylemi gerçekleştirmiş sayılıyor muyum ki.? bilemedim şimdi.
çok net birkaç kez kesilmelere maruz kaldım ama lens olmadan aynada kendi yüzümü tanıyamayacağım için hiç karşılık veremedim. gözlerim renkli olacağına sağlıklı olsaydı kaldırma kuvvetinden yararlanabilirdim.
çok zor şeyler bunlar ya. ben spor salonunda hoşlandığım tiplere genelde trip atıyorum. soru sorunca “hıhı evt” deyip geçiyorum. çünkü kezban olmak bunu gerektirir!

ben fitness denen boka yeni başlamışım. hocanın götünden ayrılmıyorum. “bileğimi şöyle mi döndüreyim hocaağm” gibi abuk subuk sorularla bile adamı bıktırırken, hayvan oğlu hayvan yakışıklı köpek arkadaşlarını almış yanına muhabbet ede ede en ağır dumbell’ları kaldırıyor. soyunma odasında pantolonu giyerken ayağımı zor kaldırıyorum, eşşoğlusu önümde biceps’ini kuruluyor. boxerini düzeltiyor.

böyle olunca da hem ondan hoşlanmam hem benden daha yakışıklı oluşu hem olaya benden daha hakim olması sebebiyle ben de yanından geçerken “hıh” yapabiliyorum sadece. çünkü kezbanım. özgüven yok anasını satim. o benim için “bana hiç bakmayacak davut heykeli” oluveriyor.

o beni kaldırsın! evet.
  • /
  • 2