spor salonundan adam kaldırmak

en sürprizsiz adam kaldırma vakalarından biri. hazır konumuz iç güzelliğiyken, kaldırılacak adam seçenekleri de içini dışına çıkarmışken, muz gibi soyunup kılını, kasını, göbeğini ortaya dökmüşken en doğrusunu kaldırmak kaçınılmaz olur. adam hem yatakta on kaplan gücünde olmak adına spor yapıyor, hem utangaç değil- ki neredeyse çıplak geziyor- hem de paketi açmanın dışında hiçbir sırrı yok. e o kadar da merak ve sürpriz oluversin.
kaldırılacaksa spor salonundaki ilk günü olan adamın kaldırılması kanaatinde olduğum uygulamadır. hazır yağlar hala üzerindeyken, göbek hala sarkarken, o son tren kaçmamışken eylem gerçekleştirilmelidir.*
yıllardır yapmayı planladığı eylem, zira benim çalışma alanlarım(!) toplu taşıma araçları ile toplu faaliyette bulunulan yerler oluyor genelde. bu da arşivime katmak istediğim fantezilerimden biridir, öncelikle spor salonuna gitmem gerek tabi.
nası becerilebilir aklım almıyo o halde nası birini etkiliyebilirim ,zaten kıçım çıkmış her yerimden ter akıyo mekik çekerken can veren ayı oluyorum orda beni kimse beğenmez yani sözlük...
nefis bir fantezi. eski sevgilimle beraber giderdik spor salonuna. lan ne heyecan ama. bir iki kez saunda oynaşmıştık. yine başlayacam salona. bakalım yenilere.
genelde daha seksi olmak ve kaldırılmak istenenlerin gittiği bir mekan olduğundan işin kolayına kaçmaktır.

(bkz: otobüsten bear kaldıramamak)
kaldırılma ihtimalinden daha düsük ihtimali olan eylem.
hiç yapmadığım ama çok merak ettiğim bi fantezi *
spor salonunda hemen her türlü ağırlığı kaldırıldıysa, artık sıra adam kaldırmaya gelmiştir. hayırlı sikletler...
mac, trump towers, sportium gibi geylerin çok yoğun olduğu yerlere gidiyorsanız kesinlikle yapılabilecek bir eylemdir.
cihangir spor merkezine giden gayler, şansını artırır...

ps: yaptım, biliyorum...
sayılır mı bilmiyorum ama, bir gün bir öğrenci değişim programının kampı için crowne plaza'da kalırken, spor salonunun duşunda teşhircilik yaparken bir adam beni saunaya davet etti, gittim, hiçbir şey yapmadık ama ilk kez bir erkek organına dokundum orada.
spor salonu etkinlikleri, hem bedensel hem de cinsel sağlığımıza katkı sağlayacak potansiyele sahiptir. *
10 adımda garantili kaldırma şekli:

1. homofobik ya da madi bir tip olmadığından emin olun.

2. salona gelme saatlerini öğrenin.

3. aynı saatlerde salona gelin.

4. aynı anda soyunma odasına gidin.

5. soyunma odasında ara ara ondan terleyen t-shirt'ünüzü sıyırıp çıkarmasını rica edin.

6. aynı anda yan yana duş kabinlerine girin.

7. yalandan ondan duş jeli ya da şampuan isteyin.

8. saunaya ya da havuza aynı anda gidin.

9. ne zamandır spor yaptığını sorun ve vücudunda gelişme gözlemlediğinizi söyleyin.

10. salon çıkışı ortak aktiviteye girin. her salonda vitamin bar falan vardır bir şeyler için mesela.

bu yöntemi denedim %100 çalışıyor, dünya kadar adam kaldırdım bu şekil. 10 adımda başarılı olamadıysanız başka bir aday bulun ondan bir cacık olmaz.
tam aklımdan bunla ilgili bir şey yazmak geçiyordu. sol frame'de görünce bu kadar olur dedim. kararsızlığım geçti, yazıyorum.

neyse efendim, başlıyorum.

spor salonundan adam kaldırmak çok kolaydır. hele kaldırmak istediğiniz adam vücut geliştirme çalışıyorsa, çünkü spor salonlarında sadece vücut geliştirme çalışılmaz, daha da kolaydır. hele hele sizinde vücudunuz iyiyse tere yağından kıl çekmek kadar kolaydır. hep diyorum, spor salonuna giden en taşaklı heteroseksüel bile potansiyel biseksüeldir. ama kendisine kabul ettirememiştir. e düşünsenize, bu adam vücudunu beğendiği türden bir vücuda evirmek istiyor. yani dönüşmek istediği, beğendiği bir erkek vücudu var.

avınızı tanıyın ve kendinize güvenin. zaten adam testesteron basmış bir de üstüne protein aldıysa uçmaya hazır demektir. yaklaşın yanına. korkmayın, ısırmaz. ya da siz zaten ısırmasını istiyorsunuz, korkmayın. *
  • /
  • 2