sürekli mide bulantısı yaşamanın dramı

yakın arkadaşlarınız tarafından "hamile misin ahahaha" espirisine maruz bıraktırır dattebayo. *
beni anlatan dram.ygs-lys döneminde gün boyu tek lokma yiyememek, ağza lokma götürüldüğü anda gelen kusma(kusamama) refleksi ile kendini gösterdi.sınav dönemi bitince kendiğinden geçti büyük oranda.en son geçen gün, şehirdışı kaçamağı yaparken, aşırı stres sebebiyle tüm günü tek ısırımlık pizza dilimi ile geçirmeme sebep oldu.
sürekli olarak çay ve sigara içmeyle kolaylıkla meydana gelebilecek durum. yediğiniz en ufak bir şeyi bile çıkartma isteği sizi canınızdan bezdirir. midenizden boğazınıza doğru bir yanma zamanla baş gösterir. iğrençtir. *
vertigo belasının çıktığından haberim olmadığı o ilk günlerde uyumak için gözlerimi kapattığımda bile yaşadığım iğrenç histir. gerçekten başlı başına bir dramdır, oturmak istersiniz bulanır, kalkarsınız bulanır, toplu taşıma ya da özel araç farketmeksizin canınıza okur. neyse ki kristallerim çıktıkları seferden 1 hafta içinde dönüp beni bu beladan çabucak kurtarmıştır.
yemeden içmeden kaynaklı ise sıkıntı yok geçiyor.

ancak buna sebep olan bir insansa maalesef geçmiyor. bende genelde 2. tür oluyor. mide bulantısı yaratan insan yoğunluğu yaşam alanımın yüzölçümünü maalesef kaplamış durumda.