takım elbise giyen bazı erkeklerin etrafa sıçrayan seksiliği

göreceliliğin resmi elbise ve takım elbise parçaları ile vücud bulan hali, ki ben seviyor olabilirim başkası bu tür resmi elbiseden nefret edebilir; normaldir, hayatın olağan akışı ile tecrübelerle olabilir olağanlığındadır.

yeri geldiğinde dünyalar tipsizi olarak addedilebilecek bazı beyleri çekici birer canlıya çeviren bu giysi şekli, bakıldığında beynin difüzyona uğrayan libido+tutulma parçaları gibi. makul bir boy orantılı bir beden ve doğru şekilde sıralanmış ceket pantolon çorap ve ayakkabılar; bana göre görüldüğü yerde dağa kaldırıp hapis edilesi türden çekicilikte. tabi kalın baldırlar, geniş omuzlar, hafif sakal ve dolgun kalçalar* da hemen yanına eklenmeli. ha takım elbisenin dahi çekici yapamadığı beyler de var ki onları da başka hislerle abi ve ahretlik kanka olarak seviyorum tabi yerleri ayrı.
slim tiplere pek yakışmıyor ama özellikle iri tiplerde harika duruyor takım elbise
resmen libidom tavan yapıyor gördüğümde
(bkz: man at play) :)
buram buram sex kokan bir kıyafettir.çıplan vücuda takılan papyon ve gömlek kollarıda çok sexy olur mesela.
yarattığı etki be like
1.80'den uzun bir boyu varsa cidden seksi adam olabilitesi yüksektir. 1.80 aşağısını da gömmek istemiyorum. malumunuz ben de hobbit sayılırım.*
kısa şort giymiş kaslı bacakları olan erkekler bence daha seksi ! o ne ay resmi evrak mısınız siz ? takim elbiseyle mi okuyacak soyunsunda gelsin malını mülkünü görelim. kutumuzdan ne çıkacağı sürpriz olmasın...
ancak içindekinde iş varsa ortaya çıkabilecek seksilik.bide o beğendiğin adamı kot pantolon t-shirt le gör ondan sonra hala dibin düşüyorsa seksidir.
rahat olmadığı için giymeyi pek sevmem ama kolları kıvrılmış slim fit bir gömlek, hafifçe gevşetilmiş ince bir kravat, kalçanın bir miktar belli olduğu dar kesim bir pantolon ve ona eşlik eden bir kemer ve tabii ki bütün bunların altındaki kişiyi saatlerce seyredebilirim.
azma sebebi özellikle yapılı erkekler giydiğinde
yok lan ben giyince yanlardan fışkıyor kilolar
3 yıl önce istiklal caddesindeki zarada sezon sonu mallara bakınırken adamın biri girdi içeri kırık beyaz bir takım bakıyordu kendine bende etrafta dolanarak adamı kesmeye başladım. herif giydikçe çekici hale geldi. pantolon, gömlek, ceket derken bir baktım meğer mankenmiş herif. hatırlamıyorum şu an kim olduğunu lakin tvlerde gördüklerimizdendi zaar. neyse böyle de bi anım oldu işte.