transseksüel eşcinsel

hem cinsiyet kimliği biyolojik cinsiyetinden farklı hem de cinsel yönelimi hemcinsine olan kişi. sayıları muhtemelen bayağı az olsa da, insan cinselliğinin başdöndürücü varyasyonlarından biri olarak olabiliyor. ben böyle biriyle tanışmıştım, biraz tesadüfi de olsa, şurada anlattım: (bkz:#256677)
arkadaşa katılıyorum kişinin kendisini sevmesi önemli. sen kendini sevmelisin ki başkaları seni olduğun gibi kabul etsin. samsunda trans bir arkadaşım var bunu çok güzel başarıyor. her aşamada hayat enerjisini kaybetmedi. mutlu oldu ve etrafındakileri mutlu etti.
shameless 'te bir tane bulunan eşcinseldir*. kendisi trans erkek olup geydir.
şimdi bir erkek var. bu erkek ameliyatla kız oluyor. sonra yine kızla sevişiyor. e bu durumda pek de eşcinsel olmuyor. aslında heteroymuş ama bi çılgınlık yapıp pipisini kestirmiş. kesildikten sonraki görüntüsüyle eşcinsel durumuna düşmüş. bence tersine evrilmiş bu arkadaşlar ya da salaklarmış durup dururken kendi bedeniyle niye oynasın ki macera mı aramış yani? yan bunu kızlar için de düşünebiliriz. amliyatla erkek olup erkekle sevişince aslında heteroymuş da erkekler sonradan daha mı cazip gelmiş yani kafam karıştı lan.