tsk'nın eşcinsellere bakışı

hastalıklı,pislik ve tedavi edilmesi gereken erkek zaiyatlarıdır.askeriye sizden rapor ister görüntü ister.ama burda ufak bir ayrıntıya dikkat etmeniz gerekiyor ilişkide pasif durumda olmanız gerekiyor.yoksa aktifseniz gay değilsiniz.pek değerli kurumumuzun saygın ve bilim alanında çığır açan doktorları sizin götünüzü parmaklayıp ibne olup olmadığınıza karar veriyor.

kadın eşcinseller için maalesef her hangi bir prosedür geliştirmemişler.
bir eşcinselin çürük raporu almak için neler çektiğini okuyalım.

http://askerleranlatiyor.blogspot.com.tr...

neyse brilik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günler de bu gibi münferit şeyleri boş verip lütfen ordumuza destek olalım.
bir savaş esnasında sikimde olmayan bakıştır. tsk'nin görevi savaşmaktır, ülkeyi iç ve dış tehditlerden korumaktır. bilim kurumu değildir.

bu duruma üzülüyorum çünkü tsk'nin bu bağnaz tutumu yüzünden çocukluk hayalim olan f16 pilotu olma hayalimden vazgeçmiştim. liseden mezun olduğumda harp okulu sınavlarını kazanmıştım. hem de iyi bir dereceyle. o zamanlar seks yapmayı bırak hiçbir erkeği öpmemiştim bile. tam intibak eğitimine gideceğim sabah vazgeçtim. odamdaki bütün uçak posterlerini tek tek söktüm.

ha, uygun ortam koşullarında oturulur konuşulur. bakış açısı yanlıştır. düzeltilebilir. amerika değiştirmiştir. amerikan ordusuda hep pozitif değildi eşcinselliğe karşı. önce şu trafik polisini kalleşçe vuran itlerden kurtulalım sonra onlarında sırası gelir.
askere gitmeyi dört gözle bekliyorum off her yer erkek
ankaralılar için gelsin.
buraya bakarlar.