ufak tefek cinayetler

annemi vialand'a götürelim fjfjdkjsjx. babasının oğlu berk.
tomris hanımın taşakları 25 kilo çeker rahat.
ooovvv my gooooshhhh pelin'ciğimiz kesin o dolaptan heyecan yaparak dışarı düştü ve serhan-oya ikilisini orada bastı. olay orda patladı ve pelin ne yaptı etti, babasıyla bir iş yemeği ayarlayıp o masaya oturttu onları.
vallahi çok eğlendim bu bölümde özellikle kızlar gecesi ile yardı geçirdi yani. her zaman entrika olmasa da eğlendirebiliriz dediler bu akşam. bence harika bir bölümdü. merve-edip aşkı da küllerinden yeniden doğacak gibi duruyor. e hadi bakalım. heyecanla gelecek hafta bölümünü bekleyecez. ay ay ay çok güzeldi.
sponsor virali olarak bazı sahneleri diziden sonra dimesin instagram hesabında bir dakikalık video ile yayınlıyorlar. bu hafta merve'nin mila'yla konuşurken mesaj gelip telefonu çevirdiği sahnenin tamamı instagramda var mesela.
böyle giderse yakında bitecek dizidir. 3 bölüm de hazırlık bölümü gibiydi. gerçekten bu senarist böyle dizinin adı gibi ufak tefek entrikalar izletecekse bu iş çok zor. ilk bölümler daha güzeldi.
ayy çok bir olay olmadı yine yaa. yine sönük geçti bu bölüm. sanırım önümüzdeki bölüm de sönük geçecek gibi duruyor. dizi sonrası verilen gelecek haftaki bölümün ilk sahnesinden bakılacak olursa. hayır benim anlamadığım niye bu kadar uzattınız arkadaş ne gerek var ara geçişlere madem tek sezonluk çekiyonuz diziyi olayın sonuna hızlıca entrikalarla bağlayın olsun bitsin. iyice umutsuz ev kadınlarına bağladılar. biri zaten boşanmış, çocuklarının derdinde, eski kocasıyla yeni aşuftesinin arasında gel git yaşıyor. biri elinden kaçacak olan kocasını geri kazanma peşinde. diğeri de yasak aşkı legal aşk haline getirmekle uğraşıyor. ayy konulara gel. haa bi de şu hikayeyi anlatanların da tüm hikayeyi nerden bildiklerine de şaşırıp kalmıyor değilim. lan sen elalemin hayatını mı dikizledin bu zamana kadar? manyak mısınız lan. çok saçma ilerliyor yani bu kurgu meselesi.
ah benim canım vah benim canım dizim. son iki haftadır feci şekilde sıçıyor. manasız manasız olaylar, saçma sapan diyaloglar. izlemiş olmak için izlemeye devam ediyorum. gözünüzü seveyim az hareket az kalite. oyunculuklar tamamdır gayet iyisiniz ama senaryo dökülüyor.

mehmetle bi kere sevişsem ya. olmaz mı? :)
  • /
  • 4