erilli karpuz

Durum: 429 - 0 - 0 - 0 - 04.01.2015 01:36

Puan: 5166 - Sözlük Kezbanı

6 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 22

orta yaş gay sendromu

28 - 30 yaşlarında gerçekleşir genelde ( şahsen benim gözlemim ) ,kendinin gay olduğuna inanamaz,kadınlara yönelmeye çalışır, ota boka sinirlenir birden hărlar , ortada bişi yokken bağırır çağırır ,ilgiden (az veya çok ) nefret eder istemez ,sorgulanmayı sevmez ,rahat bırakılmak ister,yaşama sevinci kalmaz,herşeyden nefret eder . sevgilisini aldatır.

ömür törpüsü

tıp okumaktır,6 yıllık diplomayı aldıktan sonra bile iş hâlâ bitmez , ölene kadar okumak zorunda kalırsın çünkü öğrenecek çok şey vardır. ve bu da binev8 bir ömür törpüsüdür,seni kısıtlar , hep tıp'tır hayatın.

ayı sözlük yazarlarının biraz şey olması

bazılarının çok tatlı, samimi, duygusal, hayat dolu, sempatik, dünya tatlısı,arkadaş canlısı olması. bazılarının ise ;ukela, asabi, kendini beğenmiş, sinirli olması gibi...

herkes biraz gaydır bazılarıysa biraz daha fazla

her insan bisexual doğar söyleminin biraz daha farklılaştırılarak söylemidir . ve bilimsel olarakda kanıtlanabilir.

el terlemesi

halk arasında metabolizması hızlı çalışan ,sağlıklı insan olarak yorumlanır. tıpda ise birçok hastalığın habercisi olarak kabul edilebilir ve kan testeleri yapılması istenir. çok sık ve aşırı bir terleme var ise genelde troid bezlerinde problem vardır.

ayı pipisi

yağ dokusundan dolayı pipinin büyük kısmı yağın içinde saklanır, zayıflamak şart , o yağları ya aldırmak yada eritmek lazım ki kocaman pipileri görelim.

seviştiğiniz ayı sözlük yazarı sayısı

daha 0 ( sıfır) ama çok kişiyle tanıştım ama buluştuğum olmadı. çok istiyorum ama ,galiba yani, bilmiyorum emin değilim yani. neyse geçelim bu konuyu.

seks sonrası teşekkür ederim diyen erkek

işte o kişi benim, sonuçta karşılıklı bi alış-veriş var ve karşılıklı zevk alıyorsun vs vs ve doğal olarak teşekkür şart oluyor .

ayı sözlük itiraf

bugün avm de eskiden tanıdığım bi gay arkadaşımı gördüm, daha doğru ilkin o selam verdi ,benim yanımda teyzem ve annem vardı , onun yanında da 2 tane arkadaşı . biz oturuyorduk terasta onlarda karşı masamıza oturdular. sonra hornetten yazdı filan o arkadaşım ve yanındaki çocukta gaymiş. arkadaşım yanındakilere benimde gay olduğumu söylemiş ve 3 üde aynı anda bana bakıp güldüler. o an kıpkırmızı oldum ve ter boşaldı . teyzemde farkına vardı ve kim onlar dedi. kısaca çok utandım ve teyzemde yeniden gay olduğu anladı. ahh ahh. annem biliyor ama akrabalarımın bilmesini istemiyorum. ama herkes biliyor işte. saklayamıyorsun.
  • /
  • 22
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 429

pipi ve popo arasındaki benzerlik

ikiside boşaltım organı işte.

nihat hatipoğlu'na sorulabilecek alternatif sorular

eşcinselim erkeklerle anal sex yapmasam bol bol sevişsem öpüşsem yine mi günah işlemiş olurum ?

lice'de katliam var

bebek katillerini, hırsızları, kaçakçıları, ekmeğini yediği suyunu içtiği yaşadığı ülkeye ihanet edenleri öldürmek katliamsa yaşasın katliam !!! yarası olan gocunur .

yargıtay'ın çocuk tecavüzcülerini çocukla evlendirme önerisi

hayvan tecavüzcüleride hayvanla evlendirilsin o zaman.

boşaldıktan sonra arkasını dönüp yatan erkek modeli

tecavüz ettiriceksin buna , ne kadar aktif arkadaşın varsa toplayıp tuzak kuracaksın .bak bakim bir daha öyle yapabiliyor mu.

hornet kezbanlarından inciler

full aktifim . ramazandan dolayı 1 ay sadece sohbet muhabbet.

gerçek ad ve soyadıyla gay profili açmak

yüz fotoğrafı koyuyorlar ama gerçek adlarını saklıyorlar , bilmiyorlar ki yüz fotoğrafları ile tüm kimlik bilgilerine ulaşılabilir. bilgisayar çağında oldumuzu unutmamak gerek. ayrıca telefonumuza indirdiğimiz app'lar kayıt altında , devlet her halukarda bizi fişlemiş durumda şekerim.

kenan evren

büyük haksızlık edilen bir paşadır . eğer o gün o darbe yapmasaydı bugün türkiye diye bir ülke sadece tarih kitaplarına sıkışmış olacaktı.

dark bear'dan sözlük için yapması istenilenler

- lâik bir sözlük düzeni kurulması.
- pkk yandaşı entr girenlerin yazarlığının elinden alınması .
- türkiye'ye , türk'lüğe , atatürk'e , türk bayrağı'na laf edenlerin kötü söz edenlerin yazarlığının elinden alınması.
---- ek maddeler ilave edilecektir ----

olgun erkeklerden hoşlanan genç erkek

babasından beklediği ilgiyi bulamayan genc erkektir .

ülkü ocağı

ülkemizde bozulmaya uğramamış tek dernek, ocak ,toplum, grup. saygı duyulması gerekir. türk'lük kavramı korunmalıdır ve bunu en iyi başaran ülkü ocaklarıdır.

lice'de katliam var

bebek katillerini, hırsızları, kaçakçıları, ekmeğini yediği suyunu içtiği yaşadığı ülkeye ihanet edenleri öldürmek katliamsa yaşasın katliam !!! yarası olan gocunur .
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.