ilk öpüşme

türk lgbt versiyonunu çekselerde oynasak . http://t.co/6b84aufqfc
şimdi en sevdiğin tatlıyı düşün. yavaş yavaş yaklaşıyorsun tatlıya. dudaklar hafif aralık. dudakların hafiften tatlıya dokunmaya başlıyor. nasıl hissedersin!! onu yemeye karşı dayanılmaz bir istek oluşur. yemek istersin. ağzında hissetmek istersin onu. damağında mmmmm. *

öyle bir şey. herkesin ilk öpüşmesi iyi geçmemiş olabilir. iyi geçtiğinde ise genelde dudaklar morarmış bir şekilde şişer biraz. tadı böylece morarma geçene kadar hissedilir. bırrrrr!!!
çoğu güzel şeyi ilki de hep güzel olur. sonrasında hep o ilki arasın. sonrası da her ne kadar güzel olarak etse de ilki kadar olamaz hiç bir zaman. o yüzden ilk öpüşmenizi güzel ve sevdiğiniz bir ile gerçekleştirin.

(bkz: öp beni) (free kiss)
(bkz: kaşar olma yolunda adım adım)
18 yaşımdaydım, dersaneden bir kızlaydı ve hiç öyle hayal ettiğim gibi utangaç şekilde bi kaçamak, vurkaç şeklinde olmamıştı. eve gelmişti kız, hastayım demiştim, sana çorba yaparım deyip gelmişti, sonra da konuşurken üstüme atlamıştı hasta masta demeden ve yaklaşık iki saat kadar öpüşmüştük. arkada enigma'nın cross of changes albümü çalıyordu ve fena halde sevişmeli bir atmosfer yaratıyordu müzik. iki saat boyunca öptükten sonra göğüslerine falan geçmiştim falan, kız mest olmuştu, hiç öyle romantik, çocuksu falan olması yani benimkisi.
hem erkek, hem kadınla olanı apayrı keyifliydi. ikisinde de ereksiyonda çığır açmıştım. kız ile değil ama erkek ile olan seks ile bitmişti zaten...
dönere çöktükten sonra ağız tatlandırma niyetineydi. diş kovuğunda kalan tavuk parçaçıklarını hafifçe sıyırarararraraböööğhh
ilk öpüşmem bir dişi ile avcılar sahil'de gerçekleşmişti. şaka maka ilk öptüğüm erkeği hatırlamıyorum.
karşımda iki gündür mesajlaştığım bir insan. sarılıyor ediyor. sonra yüzlerimiz birbirine değiyor ve ardından dudaklarımı emmeye başlıyor. biraz sert hareket ediyor. anlamlandıramıyorum. ne yapmam, dudaklarımı nasıl hareket ettirmem gerektiğini bilmiyorum. filmlerdeki ateşli öpüşme sahneleri gibi olması için çabalıyorum ama eminim olmuyor.
o gece üzerimde onun kokusuyla uyuyorum, uyuyamıyorum. içim çok huzursuz. ertesi sabah elime kesemi alıyorum ve bütün vücudumu yırtarcasına keseliyorum.

"ilk böyle mi olacaktı?" diyorum kendi kendime. sonra da ne önemsiz olduğumu aklıma getiriyorum. sonra, bir daha hiç öpüşmüyorum..
gerçek bir eşcinsel olarak ilk öptüğüm kişi , bir dişi değil gayet de efendi , kendim gibi bir ap gayi öptüm. şansıma da ilk öptüğüm insan adam gibi adamdı. aşk meşk olayı değildi ama tecrübe açısından iyi oldu. o da öpüşmeyi severdi benim gibi . sevmediğim bir huyu vardı; öpüşürken sürekli dudaklarımı dişleri ile çekerdi ya da alt dudağımı emerdi. bazen de dilini ağzımın içine sokardı. bu son olmadı tabii . ondan sonrakiler de aynı şeyi yaptılar bana. ben biraz klasiklerin adamıyım. sade ve ateşli öpüşmeyi severim. eğer partnerim yakışıklı ise elimi sadece ensesine koyar öperim, sexy ise elimi pantolununa sokar, poposunu mıncıklarım. o kadar
ilk öpüştüğüm de dediğim ilk şey
''bu ne la vıcık vıcık ''
şimdi bakıyorum da ooooo...
(bkz: hayat çok garip vapurlar falan)
ilk öpüşmemi bildiğin fuckbuddy olarak takıldığım bir sınıf arkadaşımla tecrübe ettim. evlerinde oynaştığımız günlerden birinde. birşey denemek istiyorum deyip beni öpmeye başlamıştı. sonra dilini ağzıma sokuverdi. sanırım bu şekilde öpüşmekten haz almak için yaşım küçüktü ki midem bulandı. oha la napıyon deyip ağzımı falan silmiştim. yazık ya kalbini kırdım çocuğun.
bayağı heyecanlı ve nefes nefese olmuştu. ardından sokağa çıktığımda kendimi muhteşem bir şey yapmış gibi hissediyordum. özgüvenim arşa çıkmıştı sanki. e tabi ergenlik işte. bu da böyle bir anımdır.
çok kötüydü.. maalesef bir erkekle olmuştu ve iğrenmiştim.
cinsel anlamda ilk öpüşme, bugün bir almanla oldu. fazla uzun sürmedi gerçi. *
erkekle olmuştu güzeldi yani istanbullu yakışıklı biriydi...ama kızlarla hiç olmadı deneyelim olabilir....cinsellikte partnerlerim memnun kalmıştı dudaklarımdan dolayı köfte dudaklıyım baya öpüşünce dudaklarım parçalanmıştı