sicilya

Durum: 8 - 0 - 0 - 0 - 16.01.2018 12:26

Puan: 76 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

dinozor

şaka değil, yaklaşık yüz altmış milyon yıl boyunca gezegenimizin tartışmasız hakimiydiler.

airbnb

otellerin bazen yarı fiyatına kocaman daireler kiralayabildiğiniz site. otellerin aksine ister bir, ister beş kişi kalın aynı parayı ödüyorsunuz. referans sistemiyle çalıştığı için de kullanıcı memnuniyetine herkes önem veriyor. üye değilseniz aşağıdaki linkten üye olarak 130 liralık indirim kazanın. üyeliğiniz varsa bile silip yeniden üye olarak 130 lira kazanabiliyorsunuz.

https://www.airbnb.com.tr/c/emelk177

nazım hikmet ran

dedesi sonradan müslüman olup osmanlı ordusuna katılmış polonyalı bir paşadır. nazım'ın suretinde var zaten bir avrupalılık.

black metal

metal müziğin en sağcı alt türü. ırkçı, faşist, aşırı milliyetçi metal grupları genelde metalin bu türünden çıkar. halbuki rock ve metal özünde sol tandanslıdır.

kedi

biz insanların en estetik bulduğu hayvanların başında geliyor. bir gergedan veya sivrisineği estetik bulmazken kedilere bayılıyoruz nedense.

zeki demirkubuz

roman yazarmış gibi film senaryosu yazan sinemacı. filmlerindeki replikler romanlardan fırlamış gibi duruyor.

paris

bir zamanlar dünyanın merkeziyken bugün en popüler şehirler arasında ilk ona bile zor girer. sokakları çöp ve pislik içindededir. aşırı kalabalık ve boğucu bir yerdir.

samatya

7 gün 24 saat ambulans sesleriyle inleyen semt. bunun nedeni tabii ki samatya devlet hastanesinin konumu. istanbul'da ermeni cemaatinin son izlerinin kaldığı nadir semtlerdendir ayrıca.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 8

paris

bir zamanlar dünyanın merkeziyken bugün en popüler şehirler arasında ilk ona bile zor girer. sokakları çöp ve pislik içindededir. aşırı kalabalık ve boğucu bir yerdir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.