yatağı iyi olmak

iyi bir uyku çekmek için aranan ilk şarttır. eğer hoşlandığınız adamın da sizle uyumasını istiyor ve sabah birlikte uyanmayı hedefliyorsanız iyi bir yatak sahibi olmanız kaçınılmaz. yoksa adam gece yarısı uçar gider. a tabi siz yatağı iyi olmak deyince seksten bahsedeceğimi sandınız. seks burada adamın sizle uyumasıyla yatağın iyi olması arasındaki uzun hikaye.
halen sünnet yataklarını kullanan adamların uzak durmaları gereken başlık.
yatak firmalarının alıcıyı harekete geçirme işlevidir.
ben bundan daha leş bir betimleme duymadım. “ yatağı iyi o adamın.” ya da “yatağın çok iyi”.. iltifat mi bu şimdi yoksa hakaret mi? muamelen iyi ama insanlıkta bi boka yaramazsın gibi anliyorum ben bu söyleyişleri.
yaylı yatak kullanıyor olabilir yer yatağı pek iyi degil çünkü ;)
yatakta iyi değilim bari yatağım iyi olsun düşüncesyle alınan yataktır.
+yatağı çok iyi görsen...
bunu diyince ne oluyor ki karşı tarafın talibi mi artıyor. merak mı uyandırıyor, adamı iki dakikada gömdün. ulan orospu oldu ya adam senin yüzünden.
inşallah benim için kimse dememiştir bu ne varoşluk bu ne leşlik hahahaha
yatılı okulda yatağın üzerine bozuk para atıp zıplıyor mu diye denetim yaparlardı bizde. zıplamıyorsa o yatak yeniden düzenlenmeliydi.

ve evet, rezillik, tüm okul önünde yatakhaneler için dolap ve yatağı en düzgün kişi olarak ödül vermişlerdir bana. ödülden ziyade tüm okula rezil olduğumu düşünmüştüm. ki ben, denetim olacağını öğrenince, apar topar ayıplı materyalleri çöpe atardım.


yatağı iyi olmak deyişini kötü yapan şey bence insanları kategorilere ayırması. yani bir pasif eşcinsel bir kişi için arkadaşına “onun yatağı çok iyi” diyorsa, arkadaşı o adamı bu kişi üzerinden değerlendirecek. yani o adam bunla yattıysa ben o adamı napayım gibisinden. çünkü bazı kişiler adamdan ziyade onun statüsüyle yatar.