yazarların ilk 31 çektiklerinde düşledikleri

sınıfımdaki 2 kızı. kankaydı bunlar. o zamanlar tüm arkadaşlarım onları düşünüyomuş ben de öyle yapıyodum. neden o kadar geç boşalıyodum şimdi anlıyorum.
ya koparsa, ya elimde kalırsa diye yüreğim ağzımda birini düşlemek pek mümkün olmadı.

çocukluk arkadaşlarımdan biri ile,bir evde...kiminki daha büyük diye gösterirken oldu
31e kadar sayınca bişey olacak sanıyorduk,400 filan oldu...
çişimin geldiğini sanmıştım,çok korkmuştum ben
şifreli cine5 varsa hayal etmeye gerek yok ki ama?
babamın arkadaşı... dizlerim titrerdi onu görünce. bir de yazın olmuştu ilk kez boşalmam, kamptaydık, denizden çıkıp onu görünce odaya koşup ilk kez boşalmıştım.
31 kere yapılacak herhalde.... 1-2-3....-29-30-31. eee, birşey olmadı, bir daha yapayım, 1-2-3...
yastığımı düşünüyordum. seviyeli bir ilişkimiz vardı. onu kimseyle aldatamazdım. hayır, hayır düşüncede bile olsa yapamazdım. bu ihanet olurdu. sevgi neydi? sevgi emekti!
kız meslek lisesinin arka bahçesinde bisiklet sürmeye gitmiştik.
tam 11 yaşındaydım.
o zamanlar öyle görsel malzeme falan da yoktu.
kuzenimden işitmiştim sürekli okşandığında bir sıvının geleceğini...
o gün o bahçede denedim. fakat, elime almaya korkuyordum kendi aletimi ya da nasıl yapılacağını tam bilmediğimden, külodumun üzerinden sürterek yaptığımı hatırlıyorum...
hem komik hem erotik hem de trajik bir ilk! ancak, kimi ve neyi düşlediğimi hiç hatırlamıyorum, ama, okuldaki oğlanlardan biridir mutlaka!
sonrasında, diğer kuzenime anlatarak ona da yaptırdım. çok heyecanlanmıştık tabi ki...
ertesi günkü denememde, akan sıvıyı buzdolabında korumak istedim. madem değerliydi ve özeldi, neden korunmasındı? aynen akıtıp küçük bir yumurta kabına doldurdum ve dolabın buzluğuna yerleştirdim...birkaç gün boyunca çıkartıp incelediğimi hatırlıyorum...fen bilgisi deneylerine meraklı bir tiptim zaten...
sonrası tufan!
erol diye bi arkadaştan duymuştum çık hoş ve eğlenceli demişti tabii o zamanlar bilmiyorum nasıl yapıldığını gostersene dedim sınıfın arka tarafında geçtik artık kafa neredeyse dersin ortasında açtı fermuarını aldı eline salladı *bak böyle yapılıyor dedi tamam dedim bende yaparım ne varki diye açtım fermuarı aldım elime* tabii o zamanlar 31 çekmeyi 31 kere sallamak diye anlamıştım . sayıyorum 1 2 3 4 20 22 falan derken erol birden sarsıldı nasıl tırsmıştım ne oluyor lan diye o da işin bittikten sonra sıvı çıkıyor ve böyle oluyorsun demişti. devam ettim ama olmuyordu bende yenilemezdim erola azıcık yere işedim * dedim bak bende boşaldım . sonra eve gidip tuvalette sikim tahriş olana kadar devam ettim ama harbiden deride açılmalar çizikler oluştu . ve ilk 31 tabii bi titreme bi acı çekme ilk meni çıkışındaki acı falan derken korktum ve bi daha da yapmam demiştim *
8. sınıftayken 2 sefer sınıfta kalan bir çocuk vardı. beden eğitimi dersinden sonra sınıfta üzerimizi değiştirirken aletini göstermişti en ereksiyonlu halinden. sanırım bunu düşlüyordum o zamanlar.
ortaokul din kültürü ve beden eğitim öğretmenim.ayrıca türkçe, coğrafya, tarih ve resim öğretmenlerim de çok tatlı adamlardı.öğretmenler ders anlattıkları sırada kendilerine bakan öğrencilerin sadece anlattıklarıyla ilgilendiklerini düşünmüyorlardır umarım.
taş devrindeki betty çakmaktaş ve fred çakmaktaş.
ablamın kocasının slip beyaz külotlu hali (o haliyle bir kaç kez görmüştüm soyunup giyinen. kılı fit vücut, güzel bir yüz. yine hareketlendim. ensest miyim diyicem. yok be. masum bir hayaldi. şimdi yaşlı başlı adam. hiç çekici değil. 30 yıl önce 30 yaşındaydı. hey digi
he-man mişim ben şimdi she-ra ya kayıyorum ok. hadi başla. 1.2.3.4......28.29.30.31 bitti...
komşumuz ayhan abiyi, ki hala bazı bazı süsler hayallerimi.
ilk 31'i hatırlamıyorum ama ilk döl geldiğini hatırlıyorum. orta ikinci sınıftı muhtemelen. orhan hocanın dersinde zat-ı şahaneyi bi taraftan kesip bi taraftan çıplak vücudunu hayal ederek sıra altından elimi cebime sokarak çektiğim 31 in sonunda iki üç damla bişey gelmişti. ders sonu koşarak tuvalete gidip baktığımda döl geldi diye havalara uçmuştum. hey gidi orhan hoca. hiç unutmayacam seni bu vesile ile.
  • /
  • 2