yerken boşalma

bunlar benim değil senin spermin dedirten durum.
prostat muayenesi için parmak sokmak yerine kolunu sokar doktor artık.
- ımm aşkım yemek çok güzolhmmmmoyhşv..

+ bişeymi oldu aşkım?

- yok bişey, şimdi siktirgit


(bkz: derken boşalma)
yerken boşaldıktan sonra bir de küreklere asılıp boşalırsanız, çıkarmadan iki posta gitmiş olursunuz. eğer partneriniz "sadece aktifse" bunalıma girer.
bi kaç kez elleri serbest olarak boşalanlara denk geldim deli edici birşey.
acının zevkli dışa vurumu.
harika bir boşalma taktiğidir. nutella ile birlikte denenmesi tavsiye edilen bir tekniktir.
bir film seyretmiştim. küçük bir şehirde yaşayan ve geçim kaynağı serserilik olan bir genç, o şehirde kendince mafya takılan birisiyle hırlaşır ve diğer eleman bunu iki adamıyla birlikte bi tenhada kıstırarak bi güzel siker afedersiniz. tecavüze uğrayan gencimiz eve gider ve intihar eder. olayı duyarak şehre gelen abisi kardeşinin intihar etmesine anlam veremez. çünkü kardeşi intikam almaya bile çalışmamıştır. sonradan otopsi sırasında anlaşılır ki, gencimiz tecavüze uğrarken boşalmıştır. onu yıkan şey tecavüze uğramaktan çok, birisi arkasında gidip gelirken orgazm olmaktır. bunu gururuna yediremez ve intihar eder. oysa otopsi raporunu abisine açıklayan doktorun da dediği gibi, erkeklerde anal bölge son derece yoğun sinir sonlanmalarının olduğu, bu yüzden çok kolay uarılabilen bir bölgedir ve prostatın stimülasyonu da ejaküle olmayı kolaylaştırır. <br> <br>ama tüm bu bilimsel gerçeklerden bihaber olan kahramanımız gencecik yaşta kendine kıyar. <br> <br>e hadi filmin sonunu da anlatayım ; tahmin edeceğiniz üzere abisi, kardeşine tecavüz eden adamdan geriye kalanları bir ceset torbası içinde polislerin bulabileceği bir yere bırakır.
bilmiyordumm.. demek benimkisi "her sefeirnde" böyle oluyormuş dediğim gerçek özel durumum.
ilk kez erken boşalmayan bir partnere denk geldiğimden olsa gerek bugün deneyimlediğim olay. yüzüstü uzandığımdan pozisyon kaynaklı da olabilir. her neyse, olan yatağa oldu.
az önce hamburger yerken 31 çekeyim dedim ve boşaldım. ama bahsedilen şey bu değil galiba.
neyi yediğime bağlı ehehehe