yeşim salkım

evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan, evlenip zengin boşanan... kadın.
deli mavi zamanın en popüler şarkısıdır.
paçoz çirkin kötü sesli biri. aynı zamanda şirret.
hakan uzan zamanında yeşim salkım'ı gülben ergen ile aldatmış. yıllar sonra katıldığı bir programda bunu açıklamıştı. sonrasında bir telefon bağlantısında canlı yayında "gülben ergen türkiye cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en büyük ....." dedi. sonra tabi kanal reklama girdi.

https://www.dailymotion.com/video/x61kqn...
valla kim haklı, kim kime ne yapmış çok da umurumda değil hepsi birbirinden beter ama müthiş eğlence çıktı bize sayelerinde. patlamış mısır stokladım izliyorum. bir taraftan yeşim ağzını bozuyor, bir tarafta gülben ağlıyor, öte yandan seren'in köpeği havlıyor filan. gırgıriye'de cümbüş var.
son zamanlarda gülben ergene açtığı savaşta seren serengil ile samimilerse benim de yuvam yıkıldı benimkinin de hayatını mahvedersiniz yeşim hanım diye çığırmak istediğim ünlü
kablo bir kanalda canlı yayın yapmaya başlayan şarkıcı. valla en son hakan ural'a ayar veriyordu kadında taşak 500 kg. krallllllll ;))
kaç yıl sonra saçma sapan konularla gündeme gelen şarkıcı. 90'larda ne güzeldi, sessiz sedasız işini yapan efendi bir kadındı. ne olduysa bilmiyorum, diline vurmuş her şey. keşke yine efendi kalsaydı ama olamadı. gözlerden düştü.
son kocayı nasıl beslediyse o taş gibi adamı eritmiş resmen :/
dün insta storylerinde terör estiren kıral. hatta kıraaaaaaaaallll.

anladığım kadarı yine çok can yakılacak ve yeni porno kasetler ifşa edilecek. salkım'ın hedefindeki isim son dönemde reyting yüzünden taklacı güvercine dönen seda sayan.
çok tipik bir koç burcu.
atara arar, gidere gider.
non-stop had bildirme.
ama süreç içerisinde demeçlerine bakınca çelişkileri yakalanıyor.
gülbenci değilim ama gülben kazanır.
şöyle anlatıyım: yeşim salkım göktürk devletiyse gülben ergen çin.
sonuçta kazanan gülben olacak.