youtube premium

1 milyon kez de önerse almayacak olduğum özellik. zaten 50 video izliyorsam 5 tane reklam çıkıyor bende mi tuhaflık var anlamadım ama gerek duymuyorum şahsen.
youtube dan para kazananlar alsın.yarım saat reklam izlemeye alışık bünyeleri kesmez.
(bkz:spotify premium) kullanmayan birisi olarak kullanmayacağım hizmettir.
spotify' a alternatif olabilir, ayrıca youtube originals ı izlemeye imkan verir
bizimkilerin beni aile üyelik paketine tanımladığı ama izlediğim videoları görebilmeleri ihtimali nedeniyle plana dahil olmadığım platform.

paralı versiyon çıkalı beri reklamlarda ciddi artış olduğunu düşünmekteyim. bazen reklamlara kızıp videoyu kapattığım oluyor. getir ve hepsiburada reklamları cidden bayıyor artık. ama yine de bu ortama para kazandırmak istemiyorum, o sebeple de bireysel üyelik başlatmadım.

kesinlikle spotify ve netflix alternatifi olamayacağını düşünüyorum. aynen google+ gibi denizin dibini boylayacaktır.

ayrıca bi tanıdığım sırf reklamlarda pornografik şeyler çıktığı ve çoğunlukla da telefonu çocuğu kullandığı için bu versiyona “geçmek zorunda” olduğunu söylemiştir bana. eğer öyleyse, bence bu konu kesinlikle davalık olması gereken bir durum. ben olsam tüketici mahkemesine falan götürürdüm meseleyi.
üye olmak istemediğim platformdur. youtube'un fazla reklam vererek üye olmaya zorla ittiğini düşündüğüm için inadına dahil olmuyorum.