aldatıldıktan sonra intikam alma yolları

öldürmek kesmek,aldatmak,terketmek bir çok yöntemi var.
aşağıda ki videoda halkımızın intikam yollarını göreceksiniz sanırsınız her biri eğitimli bir ss subayı her biri çin istihbahratının neferleri.
ibretle ve dehşetle izliyoruz efendim:

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10...
grup seks yapan birileriyle tanışıp onu grup sekse davet etmek. bir kez denedim ve bir daha o aldatan sevgiliden haber alınamadı.
bir sonraki sevgilisyle yatmak. kesin ve en etkili çözüm olsa gerek.
sevgilisiyle yatardım. en nihayetinde o çoçukla çıkar sap gibi kalırdı :d
en sık yapılanı aldatmaktır.
intikam alayım derken çeşitli sıçıp sıvama olasılıkları akla geldiği vakit düşündürten durum.
ondan daha düzgün bir sevgili bulup mutlu ve uzun süreli bir ilişki aldatanın canını yeterince sıkar bence. hele bir de yalnızsa..sürekli ne kaybettiğini, aldatmasaydı hala sizle olur muydu diye düşünüp durur.
anında bir sevgili bulup mutlu olmak. aldatan bir insana bence daha fazla aşık kalınamaz. bana kalırsa ben, beni aldatacak bir insana aşık olamam. farkında olmadan olmuşsam da aldatıldığımda soğurum.
benim aklımda tonla şey var ama mesela çok da iyi bir film olmasa da the other woman'ı izleyin, belirli kısımlarını uygulayın. mesela şampuanına tüy dökücü eklemek ya da içeceğine östrojen katarak göğüslerinin büyümesini sağlamak, veyahut her ne kadar bayat bir yöntem de olsa yemeğine müshil katmak gibi gibi. tatmin edici olabilir. demokrasilerde çareler tükenmez!