alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 118
thepillars sen niye hep aynı soruyu soruyorsun? *

https://i.imgyukle.com/2018/11/25/a1T3x....zeze valla o fikir bende de var, hâlâ hayatta olmamın tek sebebi intikam dürtüsü.

alttaki: porno sektörüne girmeyi düşünüyor musun? *
ne kadar ahlaksız bir teklif bu.**
*

madonna mı lady gaga mı?
şey sanırım madonna
en son hangi kitabı okudun?
barış bıçakçı - bizim büyük çaresizliğimiz'i okudum tekrar.

ne yaptın bu hafta sonu anlat bakalım
31 çektim.alttaki: peki sen ne sıklıkta çekiyorsun?
neyi çektiğime bağlı

usmle/yurtdışında çalışma/vize/mavi diploma vs bilgin var mı?
yok ama merak ediyorum ileride işime yarayabilir. bu soruya hepiniz cevap verebilirsiniz. dibe vurduğunuz zaman nasıl yukarı çıkarsınız ? ve 31 den belli bir süre kurtulacak iradeyi nasıl kazanabilirim.
hepiniz erkek misiniz? aranızda erkek taklidi yapan kadınlar veya kadın taklidi yapan erkekler var mı? gay olmasak da olmuyor mu? sanırım ben neye bulaştığımı bilmiyorum. şimdi tam olarak ne yapmam gerekiyor?
dibe vurduğumda genelde yukarı çıkmak için dipte olduğumu unutturacak kadar alkol tüketiyorum. yurtta yaşadığım için bunu dışarıda yapmak daha makul oluyor ve sonra dışarıdaki yaşama adapte oluyorum kendi kendime.
31den kurtulmak için ilişkiye girmekten başka seçenek aklıma gelmiyor :d

en sevdiğin resim sanatçısı kim? veya taparcasına sevdiğin bir tablo varsa o da olur
louis wain.

bath & body works mü, lush mı?
bath & body works tabii ki

aleyna tilki mi cem uzan mı
ne alaka? uzan derim.
sana gore aktif olmak mi zevk verir yoksa pasif olmak mi?
bana göre pasif olmak daha çok zevk veriyor. aktifte olabilirim ama nedense hep kendimi güçlü birinin kollarında hayal etmişimdir.

insan seks sonrası travma yaşabilir mi? galiba yaşadım ve şu an hiç ama hiç seks yapasım gelmiyor. bunun içine bi öneri verir misin ?
yaşar. çok klişe olacak ama zamanla aşarsın o durumu.

patates mi,enginar mı?
patates.

simülasyon teorisi mi yoksa dini açıklamalar mı?
dini açıklamalar çünkü fantastik şeyler dinlemeyi seviyorum.
diyelim bir erkek gördün ve hemen seks güdülerin kabardı. ikiniz tuvalete gidip sevişmeye başladınız. derken biri kapıyı çaldı. kapıyı açtığında iki erkeğin seviştiğini görecek. sen bu durumda olsaydın durumu nasıl halledersin?
gülümseyip verdiği tepkiye göre hareket ederdim. belki ona da sevimli gelecek ve aramıza katılacak belki de tepki gösterecek. katılırsa sorun yok ama tepki gösterirse sana ne ulan diye kavgaya başlardım yüksek ihtimalle..
istanbul soğuğunda canım sıkılıyor ne yapmamı önerirsin?
sıcacık evinde oturup bilgisayarı açıp kendine şöyle güzel bir film aç , yanına da sevdiğin sıcak bir içeceği ve filmin tadını çıkarırken sıcaktan mayışıp uyuyakal. kıskandım şimdi :/.

gerçekten beni sevebilecek bir insan bu dünyada yaşıyor mu?
bir yıl önce bu soruya evet derdim ama şimdi benim inancım da yavaş yavaş sikildigi için emin değilim. ama bana kalırsa umut yaşamın temel yapı taşlarından biri bu yüzden asla umudunu kaybetme.

son zamanlarda mastürbasyon sıklığım değişmedi ama nedense konuştuğum kişilerle buluşmak hiç içimden gelmiyor. aslında beğenmiyor değilim ama efor sarfetmek içimden gelmiyor. bunun sebebi ne olabilir?
alıcı mısınız? verici misiniz?
  • /
  • 118