alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 133
bu konuda çeşitli fikir ve görüşler var ama bakalım. şu an kestiremiyorum.

çok tanımadan gidip performansa/ müziğe hayran kaldığın konser kimindi?
birkaç yıl önce anne marie konserine gitmiştim. kadını hiç tanımıyordum. yolda giderken birkaç şarkısını dinledik arabada.
konserde görenler muhtemelen fanboy zannetmislerdir. baya kaptırdık kendimizi.

peki sen disney+ a abone olmayı düşünüyor musun ve bunu yaparsan netflix hesabın varsa kapatacak mısın? ben abone olmucam böyle şeylere zırnık koklatmam!
disney+'a abone olabilirim çünkü (bkz:star wars) hayranıyım. eniştem (bkz:netflix)'e beni de tanımladığı için onu zaten bedavaya izliyorum.

hiç psikolojik rahatsızlığı olduğunu sonradan öğrendiğiniz biriyle ilişki yaşadınız mı? yaşadıysanız, ayrılık sonrası etkilerle nasıl başa çıktınız?
soruyu pek anlamamakla birlikte eski sevgilim, bendeki anksiyete başlangıcıyla ayrılık sonrası niye başetmiş olmalı anlamadım. arada hal hatır sormak dışında başka bir şey yapmadı, yapmasını da beklemezdim zaten.

bugün kendini mutlu etmek için ne yaptın?
kitap okumayı çok seviyorum çünkü sanki beni daha önce hiç bulunmadığım yerlere götürüyormuşlar gibi hissediyorum, özellikle arkaya sözsüz müzik ya da pop şarkılarının instrumental coverlarını koyduğun zaman. ben de bugün kendime üç tane yeni kitap siparişi verdim.

kendini sıkışmış ve çaresiz hissettiğin zaman ne yaparsın?
ertelerim.

herşeyi yakıp yıkıp sıfırdan başladığın oldu mu?buna nasıl cesaret ediliyor?
her şeyi yakıp yıkmak, sıfırdan başlamak çok büyük fiiller. ben insanın sıfırdan başlayabileceğini düşünmüyorum. adını, aileni, kişiliğini değiştiremezsin. oldu ki bunları değiştirdin diyelim, o zaman sen sen olmazsın. ben hiç sıfırdan başlamadım ama sevmediğim şeyleri zaman içinde değiştirerek dönüşüm geçirdim.

hayatta hiç "...... benim için çok değerliymiş, fark etmemişim" dediğin bir şey oldu mu?
oldu.
geçen her yaşım, zamanım, ailem.


sence neden sözlüğün eski tadı yok?
kardeşim sen bir ilişkiye başlıyorsan en başta karşındaki insana güvenmen lazım. güvenmeyip test isteyeceksen hiç başlama o zaman bu ilişkiye çünkü yürümez.
bana da biri zamanında teklif etmişti test yapmayı korunmadan seks yapalım dediğimde. bende bişe yok sen de var mı diyorum yok ama yine de korunalım diyor. e o zaman kusura bakma ama demek sende bir hastalık var diyip psikolojik üstünlüğü ele geçirmiştim.
sonra uzun süre korunmadan beraber olduk. ta ki benim başkalarıyla yattığımı öğrenene kadar. onlarla korunup korunmadığımı sordu. bende yalan olmaz dedim korunmuyorum diye. ama tabi ki herkese soruyorum hastalık olup olmadığını. sonuçta kendim dahil kimseyi riske atmak istemem. ama cahil ve korkak olduğu için bağırıp çağırıp gitti.
hem böyle kötüyü çağırırsanız size daha çok aıds bulaşır. sakınan göze çöp batar diye boşa dememişler.

ben insan sarrafı olmuşum adama bir baktım mı anlarım hastalığı var mı yok mu diye ama siz yine korunun. ama ciddi bir ilişkiye başlayacaksanız da sevgilinize güvenin. güvensiz hiçbir ilişki yürümez!


aşağıdaki yazar,
gay olduğunu bilmeyen hetero bir erkek yıkanırken "bilader sırtımı keseler misin ikimiz de erkeğiz zaten" dese gidip sırtını keseler misin? etik olur mu sence? arkadaşım yıkanırken böyle bişe geldi aklıma. çağırsa asla gitmem diye düşünmüştüm o zaman ama bakmadan kese yapsam mı diye de aklıma geldi sen olsan ne yapardın?
ben yapardım kese atsak ne olacak ki? yardım etmiş oluruz hem insanlara. kese zaten hamam da atılır ve umama açık yıkanma yerinde kese için yardım istenebilir. insanın gay olması heteroya kese atamayacağı anlamına gelmiyor :)) alttaki yazara şu sorum var acıyor diye seksi yarıda bıraktığınız oldu mu nasıl bitirdiniz?
oldu, sarılıp uyuduk. ertesi hafta tekrar çağırdı ve bu sefer hallettik. alttaki yazar kendini en arsız hissettiğin an neydi?
anlatayım hemen birkaç ürün aldım ve ücretini ödemek için kasaya götürdüm aldığım ürünler arasındada money club üyelerine özel indirim olan birkaç şey vardı kasiyer ürünleri geçti ve total ödemem gereken ücreti söyledi bende money club üyesi olduğumu söyleyip neden kart istemediğini sordum sonuçta neden üçte bir fiyatı indirimim varken kullanmayayım ki ve bunu dememle beraber bana çok aşağılayıcı bir bakış attı üç kuruşun lafınımı yapıyorsun dermişcesine ve kendimi çok garip hissettim arkamda sıra bekleyen insanlara karşı hem vakitlerini çalıyor hemde burada arsız gibi indirim yapılmasını istiyor gibi bir kalıba sokuldum kendisini beğenmiş kasiyer arkadaşımız sayesinde oldukça utanmıştım. alttaki yazar sorum şudur ilk cinsel birlikteliğini kaç senesinde, kaç yaşında yaşadın anlatırmısın?
hiç yaşamadım. önemli olan boyu mu işlevi mi ?
  • /
  • 133