alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 133
oldum. boncuk gözleri beni çok etkilemişti. yae rebbim bu adam benim olmalı dedim. oldu da bi kaç sene boyunca. abv modunda ayrıldık. pişman mıyım? değilim.

pişmanlık demişken en büyük pişmanlığın nedir alttaki yazar?
cesaretli olamamak. hiçbir alanda.

en büyük nefretin?
hayatı akışına bırakıp pasif kalmak, müdahele etmek yerine izlemek. konfor alanını bozmadan işlerin hallolabileceğine inanmak.*

20'li yaşlarında özleyeceğini düşündüğün veya özlediğin şey ne?
farkındalığa sahip olmamanın rahatlığını özlüyorum. insanları ve niyetlerini anlayamamayı, ya da anladığım halde " yok be sparky o öyle değildir " diyerek kendimi kandırabilmeyi. şimdilerde taşlar biraz daha yerine oturmuş durumda, neyin ne olduğunu az çok anlıyorum. peki anlamamayı mı tercih ederdim? tabii ki hayır. fakat yine de aptal olmanın verdiği mutluluğu özlüyorum diyebilirim.

alttaki yazar, 40'lı yaşlara geldiğinde veya şu an zaten 40'lı yaşlardaysan, pişmanlık duyacağını çok iyi bildiğin ancak bu durumu değiştiremediğin bir şey var mı hayatında?
bu konuda çeşitli fikir ve görüşler var ama bakalım. şu an kestiremiyorum.

çok tanımadan gidip performansa/ müziğe hayran kaldığın konser kimindi?
birkaç yıl önce anne marie konserine gitmiştim. kadını hiç tanımıyordum. yolda giderken birkaç şarkısını dinledik arabada.
konserde görenler muhtemelen fanboy zannetmislerdir. baya kaptırdık kendimizi.

peki sen disney+ a abone olmayı düşünüyor musun ve bunu yaparsan netflix hesabın varsa kapatacak mısın? ben abone olmucam böyle şeylere zırnık koklatmam!
disney+'a abone olabilirim çünkü (bkz:star wars) hayranıyım. eniştem (bkz:netflix)'e beni de tanımladığı için onu zaten bedavaya izliyorum.

hiç psikolojik rahatsızlığı olduğunu sonradan öğrendiğiniz biriyle ilişki yaşadınız mı? yaşadıysanız, ayrılık sonrası etkilerle nasıl başa çıktınız?
  • /
  • 133