alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 118
yoğun. bir daha kimseyi bu kadar sevemeyecek gibi. ona sıkı sıkı sarılmanın imkansızlığı düşüncesi ama düşünmeden de edememe. fenerin hali ne olacak?
küme düşecek.
not:fenerliyim
bu tür müziği dinleyen ve seven biri hakkında ne düşünürsün?
birazcık sıyırmış derdim küçükken ama şimdi anlıyorum ki bazen böyle ambiyans müziklerinin rahatlatıcı etkisi oluyor. ben de silent hill'in ambiyans müziklerini dinlerim mesela.

kendi başıma cinsiyetsiz kozmetik firması açmaya çalışıyorum. başarılı olabilecek miyim? reklamımı instagram ve youtube'dan yapacağım.
yaparsın edersin hatta benim gibi insanlarda destek verir sana...arkandanım ganga!

çözüme ulaşmış paradoksa ne denir?(googlelamak yok maşayla vururum eline)
bu sorduğun bir paradokstur. çözüme ulaşıyorsa paradoks değildir. paradokssa doğası gereği çözüme ulaşmaz. ha bazı durumlar var bilgiler kısıtlı olduğu için bilinmezlikten kolay olduğu için paradoks denilmiştir.

altakine insanlara birşey anlatırken gereksiz ayrıntılar paylaşmak iyi midir kötü müdür?
yakın arkadaşsanız ve konu çok önemliyse ayrıntı vererek ilerlemek çok önemli. aralardaki boşlukları doldurarak ilerlemelisiniz ki en sonunda tekrardan dönmek ayrıntıları hatırlamak zorunda kalmayasınız.

bişeyler anlatılan veya dinlenen insan yakın değilse, gerek yok. bırak ayrıntıyı özetin özetini falan isterim. hatta direk dinlemem.

alttaki yazar, kendimi nerelerden atayım ?
nerede yaşadığını söyle ben de ona göre yazayım.


böyle bir müziği seven birisi hakkında ne düşünürsün?
baş ağrısına karşı dayanıklı olduğunu düşünürüm.
kendini seviyor musun?
kontrol edebildiğim kadarını seviyorum. kontrolümun dışındaki kısımdan nefret ediyorum. elimde olsa ordan keser atarım.en kötü geçen zamanların kaçıncı yaşındaydı?
27

sıkı bi intikam hikayesi olan bir film adı söylesene. *
kore yapımı oldboy filmi olabilir.
eşcinsel olduğunu fark ettiğinde hemen kabullendin mi yoksa uzun bir süre inkar ettiğin oldu mu?
inkar etmek ya da kabullenmektense harekete geçmedim, kilitlendim. başka şeylerle ilgilendim falan. üniversite 2-3 gibi de i have to clean my closet diyerek harekete geçtim*.
alttaki; hiç tahammül edemediğin insan tipi nedir?
milliyetçi insanlar.
sence deneysel müzik mi dinlemeliyim yoksa gay disco müziğini mi? sadece ikinden birini söyle.
yarın işe giderken füme rengi takım elbise ve beyaz gömlek kombinim için bordo renk kravat mı; yoksa griye çalan küllü yeşil renk kravat mı?
farkındalık

hırslı biri misin? yani hırslı olup kötü düşünceler kuran kötü hareketler yapabilecek kapasitede misin?
hırslı biriyim. kötü düşünceler kurabilecek hatta kurmuş fakat eyleme geçiremeyecek kadar vicdanlı biri olduğumu düşünüyorum.

her şey bitti dediğin bir an oldu mu? oldu ise nasıl toparlayıp şuan hala buradasın?
oldu. 27 yaşındayken ben bittim artık dedim. tam 1 yıl boş verdim kendimi. o 1 yıllık sancılı süreç benim herhangi bir müdahalem olmadan kendiliğinden bitti. kısa zamanda kendime geldim. hâlâ etkisindeyim biraz. şimdi başka sancılarım var.

peki ya sen alttaki kişi; harcandığını düşünüyor musun?
evet düşünüyorum çünkü olmak istemediğim bir yerdeyim ve daha iyi yerlerde olabilirdim eğer ki kendimi son dönemece geldiğim zaman salmasaydım.

gay cluba gidip oradan yakışıklı biriyle çıkma ihtimalim nedir ?
bunu bana değil oradaki yakışıklıga sor

death grips hakkında ne düşünüyorsunuz?
death grips grubunu ilk defa duydum. baktım çokta hoşuma gitmedi açıkcası. bir insan ruhuna işlemiş intihar fikrinden nasıl kurtulur?
  • /
  • 118