alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 115
(bkz:house music)

en nefret ettiğin yazar kim?
sen , şaka bilmiyorum herkes iyi gibi ama zamanında bankacıbear hakkında olumsuz bir şey yazmıştım sonra düşündüm ve bunu gereksiz buldum, mesaj atıp özürde dilemek istemiştim, hey bankacıbear bunu okuyorsan , özür dilerim.

birini tanışma sitelerinde buldun ve evine gittin , o gün onunla seks yapar mısın? yoksa gerçek bir buluşmayı bekler misin?
tek sefelik ilişki ise hemen.

vaporwave hakkında ne düşünüyorsun?
literally no idea
yazara sorum
sizce kişisel olarak en güçlü özelliğin ne?
vııı (sekkizzz)

hangi batman en iyisiydi?
christian bale.

son zamanlarda popülarite kazanan genderfluid akımı hakkında ne diyorsun? cinsiyet kimliği artık ikili sistem olmaktan çıkacak mı?
judith butler gibi post yapısalcı düşünürler cinsiyetin performansa dayalı olduğunu söyler, davranışlarımız cinsiyetimizdir der. kuir teoriler ikili sistemi yok sayıyor. hatta biyolojik cinsiyet bile sonradan yapılandırılmış bişeydir, doğal değildir der butler. tartışılabilir tabi o ayrı bir konu.

bir şarkı olsan hangi şarkı olurdun sayın alttaki yazar?
en son ne zaman ağladın
2 eylül'de okuduğum şehirden yatay geçiş yaptığımda.her yerde anılar vardı insan üzülüyor tabii.


alttaki yazar:kitap okuyorsan,bir kitapta olmazsa olmaz dediğin şey nedir?
sonunu tahmin edememek, okuyucuyu şaşırtmak ve dinamik bir giriş.

alttaki sözlükçü: onca lgbt yapımı arasından sence en iyisi hangisiydi? **

thepillars dipnotta film-dizi demiştim.
müzik albümlerini sayıyorsan benjamin koll'un songs of a better future albümünü tavsiye ederim. sadece spotify'de var.
çıldırdım sorun değil. sana hustling adlı diziyi öneriyorum.
https://www.youtube.com/user/slacause/vi...

gay müziği denince aklına hangi müzik türleri geliyor? lüften şarkı değil müzik türü ismi yaz.
direk türkçe pop geliyor,tek yon sağolsun.
sorum:aldatilmaya ne önerirsin?
aldatılınca yapılabilcek en iyi şey yeni insanlar tanımak oluyor.şahsen aldatıldıktan sonraki 2-3 ayımı demiseksüel gibi geçirmişliğim var bi zararını görmedim hoşlanma tanımımda değişti,yaptığım hatalarıda farketmemi sağladı bide seni anlayan dinleyen birisiyle haftanın 2-3 günü bi barda alkol eşliğinde dertleşince çok rahatlıyorsun.uzun tanışma faslından sonra yaşadığın seks de pahabiçilemez cinsten oluyor.babaannesine kadar stalklayıp peşini bırakmamak çok acı verici olabiliyor ve eline hiçbir şey geçmiyor zaten çok sevse böyle bir şeye kalkışmazdı o hala eğlenmeye devam ediyor...kendini paralayıp eski bi kalbin kalıntılarını kemirme,eski kalbi aside batır ve kendine yeni bir kalp yarat.

sorum:bittiğinde üzüldüğün ve etkisinde kaldığın film var mı?varsa adı ne?
üzülmedim ama etkisinde kaldığım film dogtooth olabilir.

en sevmediğin kişilik özelliğin? bu özellikten tamamen kurtulmak mı istersin yoksa seni sen yapan bir özellik olduğunu düşünüp onunla yaşamak mı daha mantıklı?
fazla mantığıma güvenmek. duygusal açıdan fazlasıyla kötü etkileniyorum birine bağlanırken zorlanıyorum, birini severken zorlanıyorum. kısacası bir şeyi on kere düşünmeden yapamıyorum. bir yönden de seviyorum çünkü bu beni ben yapan bir durum olabilir.


hayatın bir film olacaksa hangisi olurdu ve neden?
hangisi derken tür olaraksa heralde romantik komedi tarzında başlar maceralı ve dramı da olur, aksiyon hiç eksik olmaz, sonuda şu an için savaş filmine dönerdi. devamını yaşayıp göreceğiz.

insan hiç duygularını kontrol edebilir mi? peki neden?
mümkün değil duygular programlanamaz.

alttaki sence ben neden çıldırdım?
hayır sorum bu değil. ahlak sosyal bir kural mıdır? dünyada tek bir kişi kalsaydı yine ahlaktan söz edilebilir miydik? *
dünyada tek bir kişi kalsaydık ahlaktan söz edebilirdik ahlak sadece toplumsal kuramlara bağlı olan bir kavram değildir sokak ortasında yiyişmek veya küfür etmek değildir.canlılara zarar vermemekte ahlak'ın bir koludur buradan ise vicdan'a bağlayacağım eğer ki bir kişi vicdanlı ise canlılara zarar vermez ve ortamdaki diğer canlılara saygılı olur.ha yok senin derdin toplumsal ahlaksa evet toplumla alakalıdır bae nere hollanda nere.
peki alttaki sevgili yazar rağmen vicdandan bahsettik vicdan sonradan mı öğrenilen bir olgudur yada doğuştan mı gelir?
her insan temiz doğar ama vicdan olgusunun bu olayın çok dışında olduğunu düşünüyorum.toplumsal olarak bize dayatılan vicdan normlarının dışında insan kendi vicdan olgusunu belli bir yaşam tecrübesi ve gözlem birikimi sonrasında oluşturuyor gibi bi düşüncem var ammaa kime göre ne kadar doğrudur bilemem.

sorum:insanlar neden imkansız şeyleri daha ilgi çekici buluyor?
bence en büyük sebep imkansız olanın bizim için hep daha olumlu olacagina inanmamizdan
alttaki yazara sorum: fantastik yazinda en sevdiğin seri hangisi?
  • /
  • 115