alttaki yazara soracaklarım var

  • /
  • 133
kış çok soğuk diye yaz'ı sevenin umrunda olmadığı kesin.

alttaki: en sevdiğin atasözün nedir? sakla samanı gelir zamanı gibi bişi değil tabi daha yöresel-bölgesel dede-nine sözleri?
ne umuyon bacından bacın ölüyo acından.

bir fetişin mevcut mu? varsa nedir? merraktan.
ben de onlardan biriyim orko :) şöyle anlatayım; kışı soğuk diye sevmeyip yazı daha çok seven insanlardan farklı bir çaba gerekmiyor. mesela yazı daha çok seven adamlar benim umurumda değil, kimsenin de umurunda değildir, sanmıyorum, 25-27 derece iç mekan sıcaklığı her iki tarafı da memnun eder.

kabullenmek mi yoksa olacağına dair hiçbir umudun olmasa da çabalamak mı?

edit : arkadaş bu ne hız :) orko'nun sorusuna cevap vermeye çalışıyordum.
ilk baş umudum olmasa da çabalayıp gayret gösteririm ki sonradan pişman olmayayım, sonrasında da istediğim gibi sonuçlanmazsa bunu kabullenirim.

2010 yılının en iyisi şarkısı hangisi sence?
spesifik olarak 2010'dan bahsediyorsak duke dumont - ocean drive derim.

en sevdiğin hava durumu nedir?
parçalı bulutlu çok sıcak olmayan bahar günleri favorim.tüm gün boyu ayaklarınıza kara sular inene kadar gezmek için birebir.
-gezip gördüğün ve en çok hoşuna giden yerden bahseder misin?
bologna. küçük bi şehir ama acayip hoşuma gitti. mimarisi ve yemyeşil olması çok hoş. insanları çok tatlı. gayler 10 numara güzel. şehirde gezerkenkendimi assasins creed oyununun içinde hissetmiştim. gidin görün diyorum.

ölümden sonra ne var sence?
ibo ile güllüşah’tan bir replikle cevap vermek isterim... b*k var... greenday kardeşim, alınma nolur, bu konulara pozitif bilimci bir ibne olarak inanmıyorum, toprak olup gideceğiz işte, reankarne vs olmayacağız, ruhumuz yukarıdan birilerini dikizlemeyecek... bence yani.

- neden kuru fasulye & pilav?
kocasızlık
-yeni coronavirüs salgını ile ilgili ne gibi önlemler aldın?
aslında özel birşey yapmadım. el yıkama konusuna özen gösteriyorum. yemekleri düzgün ve sağlıklı olmasına dikkat ediyorum. daha fazla meyve felan.

- 30 lu yaşlarında birşey öğrenmenin 20li yaşlardakine göre daha zor olduğunu düşünüyyor musun
öğrenmeden kasıt yeni bir beceri edinmeyse evet, yaş ile orantılı olarak daha zorlaştığına inanıyorum. yok eğer genel anlamda bilmediklerini tamamlamaysa hayır, her yaşta öğrenilebileceğine inananlardanım, yeter ki görüşün açık, empati duygun yerinde, isteğin tam olsun.

sözlük buluşmasına gelmeyi düşünüyor musun?
ölmek için henüz çok gencim.

sanal seks sever misin? bir arkadaş için soruyorum.
karşıdakine bağlı.

karantinadan sonra dışarı çıktığında ilk ne yapmayı düşünüyorsun?
saatlerce yürümek istiyorum.

playlist önerebilir misin spotifydan?
şu sıra house hit dinliyorum onlara bakabilirsin.
nasıl geçiyor karantina günlerin ?
evde bol bol makale okuyarak, tez için henüz erken ama litertür taramamı bitirdim sayılır.. projeyi de yazabilirsem inşallah çok güzel olacak..
onun haricinde annemleyim bütün gün.. keyifli kısaca..

alttaki yazar, sence bu karantina günleri tümüyle bitecek mi? tekrar daha düşük anksiyeteli günlere dönebilecek miyiz?
inşallah bitecek, bitmeli. mastürbasyon yapa yapa nereye kadar?
şaka bir yana, daha 1 hafta 10 günde acayip sıkıldık, 2-3 ay sürerse halimiz ne olur, kestiremiyorum bile. bir an önce acınası hayatlarımıza dönmeyi umut ediyorum.

karantina günleri bitince, ilk yapmak istediğin şey, ilk görmek istediğin kişi?
karantina bittiginde llk yapmak istedigim sey bir arkadaşimla bulusup 4-5-saat sohbet edip dertlesmek . ılk gormek istedigim kisi de o arkadasim.

ınsanları neden bu kadar cabuk yargiliyoruz ? hic tanimadan yargilayip da sonradan utandigin oldu mu? biraz anlatir misin?
çok uzun bir süredir kimseyi yargılamıyorum. benim normal yada anormalim başkalarının çizgileri ile örtüşmedi diye kimseyi suçlayamam. ben nasıl ki topluma göre farklı düşündüğüm halde normal isem başkalarının da bana göre farklı düşünüp istediği kadar marjinal olması onu yargılamamı gerektirmiyor.

alttaki yazar kardeş fantastik bilim kurgu senaryolardan fırlayıp gelen gündemle alakalı kendi ohalinde neler yaptın?
  • /
  • 133