ankara gay ortamı

hiç bir zaman anlayamadığım kadar dedikodu dolu olan ortam. kendi escinselligini bir kenara bırakıp başkasının eşcinselliği ve sevismelerini çok ayıp ve kotuymuscesine arkadaşlarına taşıdığı ortamlar. bu ne ibnelik! bu ne lahana dolması.
öyle bir ortam var mıdır merak ettiğim ortamdır..ciddi tek bir adam yoktur..gay'liği benliğine oturtmamış heterolarla doludur burası..baksan onlardan iyi gay yoktur ama amacı sexten öteye geçemeyenlerle doludur burası..aşk yaşayabileceğin,koynunda ağlayıp gülebileceğin,gerçekten adam gibi konuşacağın adamlardan yoksundur burası...bi de yakışıklı güzel adam yoktur burda.bu da dipnot olsun.
o ortamdakilerin artık ankara da bir sözlük zirvesi yapmalarını temenni ediyoruz.
önümüzdeki haftalarda * şöyle bir incelemede bulunmak istediğim ortam olacaktır. * *
sixties adlı uyduruk mekan dışında benim bildiğim bir ortamı yok.
en son bukowski bar'da öpüşen iki gay gördüm. alın size ortam
hiçbir zaman elitlik göremezsiniz her yerden varoşluk akar. herkes birbirinin eski sevgilisi ve oynaşıdır. sürekli dedikodu döner. bence bu tür ortamlarda bulunmayın. *
sixtees şeklinde, neden böyle yazıldığını anlamadığım, ortamı fazla içaçıcı olmayan, tunalı hilmi caddesi'ndeki gece kulübü var. lgbt kafe olarak da bistro savoy bulunmakta konur sokak'ta.

gay dostu mekan olarak veganka'yı keşfetmiştim ki, kapandı. gerçekten rahat edilebilecek, hoş bir mekandı. alternatifi vegisso varmış, denemedim, biraz sapa bir yerde. bir de galiba nefes, tayfa kitap kafe, roxanne ve eskiyeni biraz bu şekilde rahat yerler diye duymuştum.

başka lgbt dostu mekan önerilerini görmek isterim. aşağıdakiler gibi listeler var, bir fikir verebilir tabii, ama birinci elden duymak daha iyi oluyor.

http://www.turkeygay.net/turkce/ankara.html
http://kaosgl.org/sayfa.php?id=6632
pek bilmiyorum ama ankaralı bir arkadaş;ankaranın ful aktif ibneleri şehir dışına çıktıkları anda ful pasif olurlar demişti ben onun yalancısıyım.
öyle bir ortam yoktur.
konur sokakta ardıç kitap cafe de sizi kapısında gökkuşağıyla karşılayan ve rahat edebileceğiniz güzel mekanlardan birisidir.