anonymous

dünyaca tanınan hacker grubu.
ugandanın eşcinselleri idam etme yasası için devlet sitelerini heklemiştir iyi de etmiştir.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=12100
türk hükümetine seslenmişlerdir;

bana 'sıkdiriniz gidiniz efendim' dedirten videonun sahibi grup http://ayısözlük.com/lnk/315002 ,türk hükümetine saldıracaklarmış, umarım türk mühendisler bunları havada karada s*ker.
1)türkiye antidemokratik bir ülke değildir, türkiye'ye antidemokratik diyen yabancılar kendi ülkelerine baksınlar, daha dün amerika'da we are %99=%1 diyen devasa protestolar vardı, neredeydi bu grup?
2)demokrasi kişilerin düşüncelerini söyleyebilmesidir bunu istemek en doğal haktır ama istediğini söyleyebilen istemediğini de duyma g*tüne sahip olmalıdır, ben söyleyeyim de diğerleri sussun olmaz.
3)şiddete şiddetle karşılık verilmez
4)demokrasi demokratik yollarla aranılır.
5)en önemlisi de bu madde 'bu bizim iç sorunumuzdur, bizden başka kimseyi alakadar etmez, büyüyeceksek kendi başımıza büyüyeceğiz ve öğreneceğiz. türkiye dışında bir yerden medet uman varsa......'
ağır sözlerimi sonraya saklıyorum.
anonymous başbakanlık sitesini hackledi.
yandaş olmayan medyaya ceza veren rtük ün sitesini hackleyen grup.
youtube ta hackerların tv kanallarınındaki haberlere nasıl müdahele ettiklerini seyrettikten sonra madem anonymous en tanınan hacker grubu acaba haber kannallarına neden bulaşmıyor diye sormuyor değilim. prompter daki yazılara ve yayına müdahale bence şuan başbakanlığın ya da rtük sitesini hacklemekten çok daha etkili ve yardımcı olurdu.
7 saat önce tayvan'ın devlet sitelerine saldırmadan önce v maskelerini takıp pc başına oturmuş sevimli gruptur. evet tayvan'ın bir çok sitesine erişim hala sağlanamıyor.
bana samimi gelen oluşum. lgbti dostu olmaları da ayrı bir sevme sebebim.
yarın ışid'in 5 ayrı ülkede saldırı planı olduğunu açıklamışlar.

http://www.internethaber.com/anonymoustan-korkunc-isid-saldirisi-iddiasi-1488832h.htm
william shakespeare'ın hayatı ile gerçekte kim olduğu üzerine hikayesi kurulan film. (bkz: shakespeare bir dolandırıcı mıydı?)