anti zenne movie

zenne the movie ve eşcinselliğe düşman açılmış bir facebook grubu. eşcinselliğin yanlış olduğunu, halkın fikirlerini gereksiz yere değiştirmeye çalışan saçma sapan bi facebook grubu.

http://www.facebook.com/groups/197478770267119/

gruba girince sağ üstteki çark butonuna basıp "grubu şikayet et" ardından "nefret söylemi", ardından "bir cinsiyeti veya cinsel tercihi hedef alıyor" seçip devam diyelim. son olarak "facebook'a şikayet et"i işaretleyip "devam" butonuna basalım.
şikayet ederek kapatılabilecek gruptur.
aynı zamanda grubun kurucusu olan, afedersiniz gerizekalı hanım kızımızın profil sayfasında, televizyon sekmesinde ''ellen degeneres show'' programını beğenmiş olması '' bu nasıl bir çelişkidir mal'' dememe sebep olmuştur.*
yakın zamanda tarihe karışacak facebook grubudur.
biyerleri kaşınan hanım kızımızın eşcinsel bir erkeğe aşık olup ümitlerinin suya düşmesi sonucu açtığı bir gruptur. bence bu organizmaları şikayet etmek için şikayet et butonunu aramaya bile değmez. bu arada organizmalara haksızlık etmişim özür diliyorum!
sene olmuş doksan, hala nelerle uğraşıyoruz diyen rahmetli dedemin kemiklerini sızlatan olmamıs bir yeni nesil ürünü kızın saçmalamasıdır.

(bkz: neyin peşindesin)
sözlük sayesinde haberdar olduğum ve anında şikayet ettiğim facebook grubu. umarım en kısa zamanda kapanır.
bu grubun mal oğlu mal kurucusu the ellen degeneres tv programını beğenmiş! salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk . babasını siktiğimin orospusu.
şikayetlerimiz doğrultusunda kapatılan facebook grubu. *
kapatılmasında benim de bir katkım olmasından dolayı son derece mutlu olduğum grup... *
ayının fendi homofobiyi yendi demek istediğim kapatılmış gruptur. aynı zamanda afedersiniz; ama kurucusuna '' noldu la yaprrrraaaam'' demek istediğim ex gruptur.**