astral'in yaprak sarması

astral tarafından ince işçilikle sarılmış ve heybeliada zirvesine getirilmiş bir kaç dakika içinde yazarlarca yenip yutulmuş sarma. valla bayıldık. kendi deyimiynen "cnm içine lime limon koydum biraz yeşil ama srn olmz hrlde" dese de tek sorun yetmemesi oldu. sarmaya aç cemaat misali toplu saldırı oldu ilk dakikalar. tadı kıvamı baharatı falan mmmm enfesti. greats hits ep'ler gibi.

bu sarmanın tadını ölene kadar unutmam.
hayatımda yediğim en mükemmel zeytinyağlı idi, abartısız. ellerine sağlık, arada bir yapıp da yollasa, ya da tarifini anneme verse.
yaz yaz bitiremediz be , çok merak ettim ve çok canım çekti .bir yerim şişicek şimdi ,olan o olacak.
limonun acısının hafiften sarmaya sinmesi dışında bi sıkıntısı yoktu. guzeldi ve yendi. ellerine sağlık bal.
heybeliada zirvesinin 3.sünde yine parmaklarımızla beraber yediğimiz lezzet küpüsü sarmalardır.
bu kez de gözü ve damakları okşadı. zirveyi bu dolmalardan yemek için düzenlediğimi de itiraf edeyim.
tadına doyamadım doğrusu sırf bu lezzet bombaları icin bir ozel zirve yapılır. ellerine sağlık dostum!
adam 2 yıl boyunca sözlüğü bilfiil doyurmuş resmen. eee hani bize, hani bize?
hiç yemediğim halde namını uzaklardan duyduğum yaprak sarmasıdır. o zirveden sonra (heybeliada idi yanlış hatırlamıyorsam) en çok konuşulan konu astral'ın yaptığı sarmaydı. olm bize de ayırsaydınız ya.
sayın astral'dan bu sözü aldık sayılır. haftaya bursa'dayım, bursa'da yaprak sarması zirvesi mi yapsak :p yok yok hepiniz istanbul'dasınız beyler bayanlar napalım artık yapacak bir şey de yok.
bir sigara düşmanı olarak başlığı "astral'in tütün sarması" olarak okudum ve sinirlendim. sarmanın her türlüsüne karşıyız!!!! yaprak sarması sigaraya özendiricidir!!