asuman krause

1998 türkiye 2. güzeli, ki o yılki yarışmada derece alacağına kesin gözüyle bakmıştım. bir ara şarkıcılığa soyunduğunda az küfür etmemiştim sen de mi diye, allahtan devamı gelmedi. çok doğal ve dobra kadın imajı çiziyor ekranlarda*. çok matrak bir hatun aynı zamanda. geçenlerde denk geldi benzemez sana kimse'de, yaptığı yıldız tilbe taklidi ile yarım yarım yardırdı, gerçekten çok başarılıydı, bu yönünü de görmüş olduk, ailemizin sunucu mankeni.

http://ayisozluk.com/lnk/a690e5


edit: benzemez kimse sana olacakmış hipnoloji öyle dediyse öyledir.
wipe outtaki sunumu ile ölüyü dirilten hatun kişi
bacaklarına ve göğüslerine güvenen birkaç kadından biri.
ekranlar için doğmuş, hareketli, kıpır kıpır, kendini izleten, gülümseten, eski manken yeni şov-girl, şarkıcı, sunucu, selebriti... *
zamanında "tenimizin uyumu" adında bir şarkısı da bulunmakta idi. önceden uyarıyorum açmayın, aklınıza kazınıyor, beyninizin içinde dönmeye falan başlıyor evde kendinizi söylerken buluyorsunuz, dikkat.wipeout sunduğu dönemlerde ciddi ciddi aşık olduğum kadın. hem çok tatlı, hem çok komik.
star tvde başlayan big brother adlı yarışmanın sempatik sunucusu
star tvde başlayan big brother adlı yarışmanın sempatik sunucusu
bu kadını ne zaman görsem "yok abi ben heteroyum bence ya" diyorum! o derece at, avrat, silah üçlemesindeki hem at hem avrattır! sempatikliği, güzelliği ve şapşikliğini saymıyorum bile! aşığım sanırım ulan!

(bkz: yok abi ben heteroyum bence ya dedirten kadınlar)