ayı sözlük imc tv mor bülten programında

imc tv de yayınlanan mor bülten programında yazarımız wagaman, ayı sözlük ile ilgili soruları yanıtlayacak. 12 kasım 2012 pazartesi günü saat 18:30 da ekran başında olalım. bende imc tv stüdyolarında wagaman ın yanında olacağım. *
dark bear ve wagaman a başarılar dilediğim aksiyon. kalbim sizinlen.
izleyemeyecek arkadaşlar için hayır sever bir yazar videosunu youtube'e yüklerse duacı olacağız.
başarılar , tüm kalbim sizinle. hatta diğer organlarımı da alın , bu sözlüğü seviyorum ama ara ara dövesim geliyo.
akşam yetişemeyeceğimden mütevellit bende ciwan katılıyorum video yüklenirse çok sevinirim. izlemek için sabırsızlanıyorum. başarılar diliyorum ayıcanlar.
video, programın editörleri tarafından dailymotion ve youtube a yüklenecektir efendim. heyecanlıyız ve iyi dilekleriniz için teşekkürler.
yahu ben niye heyecanlanmiyorum ki ?
merakla ve sabırsızlıkla beklediğim olaydır. bence medeni cesareti ve ilgisi nedeniyle wagamanın sözlüğün has ayısı ilan edilmesi, teşekkür olarak ise tüm yazarlarca sarılıp sarmalanması gerekmektedir. umarım hiçbir aksilik yaşanmadan başarıyla sonlanacak bir program olur.

(bkz: may the force be with you)
kıl yumağından bir plaket öneriyorum

(bkz: kükreyen ayı jüri özel ödülü) ...

başarılar diliyorum, iyi bir program olması yönündeki dileklerim sizinle.

yayına son yarım saat kaldı. heyecanla beklenendir.
nihayet merakla bekliyorum. son raklamlar...
aboow sözlükte neler konuşuluyor dedi sunucu, açmayın ayılar var diyesim geldi la.*
gerçekten çok iyi bir tanıtım, çok iyi bir tanım oldu bizler için. dark bear ve wagaman çok teşekkür ederiz.
kısa ama amacına ulaşmış bir sohbet oldu adımıza, wagaman'a da tekrar teşekkürlerimizi iletelim bu güzel cesareti ve konuşması için.
çok mutlu oldum ve duygulandım gerçekten ağzına sağlık wagaman'cım çok güzel konuştun ve bizlere tercuman oldun . dark bear sana da teşekkürler. bize böyle bir platform sağladığın için
kisa bir söylesi olmasina ragmen, oldukça aydinlatici, güzel bir program oldu. wagamen çok rahat, kendine güvenen bir performans gösterdi. ilk defa sözlükten haberdar olanlarin kafasinda, sözlügümüz hakkinda olumlu fikirlerin olustuguna inaniyorum. sevgili dark bear a ve wagaman a tekrar tesekkürler.
  • /
  • 2