ayı sözlük izmirli yazarları toplama zirvesi

uzun süredir sessizliğini koruyan izmirli ayı sözlük yazarlarının seslerini duymak ve aramıza yeni katılan yazarlarımızla tanışmak için düşünülmüş bir zirvedir. izmirli yazarlar nerede acaba?

tarih: 24 ağustos 2013
saat: 17:00
yer: alsancak

p.s: yer ve mekan isteğe göre şekillenebilir.
bir dönem izmirli ayı sözlük yazarları oldukça etkin ve faallerdi. o eski izmir zirvelerini cidden özledim. enerjileri muteşemdi. umarım izmir yeniden eski enerjisini geri kazanır. zirve oluştrduğu için porter a teşekkürler.
gelecekler olan yazarların, zirvetörden işaretlemesini rica ediyorum.
izmirli degilim, adanaliyim. ama izmir'deyim. cok sikinti olacaksa cekirdege cigdem, simite gevrek diyebilirim, izmirliymis gibi yapip katilabilirim.
ilk katılacağım zirve *heyecan var heyecan *
akşam güneşine nazır alsancak da bira keyfi güzel olacak, e sohbet de zaten vazgeçilmezimiz. az kaldı, sabırsızlanıyorum bende. bir sorun akabinde yardım edebileceğim bir konu olursa bana ulaşabilirsiniz. son olarak zirve konusunda; çekincesi olmasın kimsenin, genelimizin bu sebepten gelmek istemediğini daha öncelerden de yaşadım, ayıyız velakin adam yemiyoruz *
yarın izmirden ayrılıyor olmam dolayısıyla katılamayacağım zirvedir. ama ben dedim porter'a şubata koysaydın bari diye. *
katılanlar ile güzel bir sohbet faslına girişeceğimiz, katılamayacak olanlara ise selametle yolculuklarına sağ salim varmalarını temenni ediyorum. şubat ayında da sırf isteyen yazarlar için tekrardan zirve düşünülecektir. fikirlere açığım. * *
nerede olacak tam olarak
son birgün kaldı dediğim zirvedir. herkes için daha iyi olacağını düşündüğüm buluşma noktası; alsancak sevinç pastanesi önünde akşam beş de buluşuluyor. gelecek olanların bilgisine.
yer mekan nerasi? sadece semt ve saat var. belli mi? tam sınav çıkışım ve alsancakta olacağım. arkadaşa söz vermiştim ancak ekebilirsem katılacağım.
mekan olarak bir yer belirlenmiş değil. buluşulup spontane gelişecek olan bir buluşmadır bu. çoğunluğa uyularak bir yerde oturulacaktır. akşam saat beş de alsancak sevinç pastanesi önünde.
an itibariyle baslayan zirve.
4 kisinin katilipta gerceklesen sohbet muhabbet sicak golge boyoz kumru derken farkettik ki izmirli yazarlar ayi sozluge de çiğdem diyormusuz. ne mutlu bize. iyi oldu guzel oldu.
anladım ki kalabalık zirveden ziyade az insanla yapılan zirve daha keyifli daha samimi oluyormuş. kucukayi, umut ve muahhhh ile güzel, eğlenceli, keyifli bir zirve oldu. geldikleri ve zamanlarını ayırdıkları için teşekkür ediyorum hepsine. eylül ayı için düşünülen zirve fikri yapılırsa güzel olacak. *

p.s: zirve leman kültürde yapılmıştır. *
kaçırdığım için üzüldüğümdür.
yeni yazar olmanın zararlarından biri olsa gerek bu etkinliğe gidememek.