ayı sözlük'te popüler olmanın yolları

belli bir konuda bilinen şeyleri vauv dedirticek, sanki yeni bir şey bulmuşsun gibi satabilecek kalemin olacak, hep varlık göstereceksin, yazacaksın çizeceksin dm atacaksın, ben varım diyeceksin, kendinle barışık olacaksın, kendinle dalga geçeceksin, gelen yeni yazarlara hoş geldin diyeceksin gibi gibi.
- açılan başlığı birer cümlelik entrylerle hunharca doldurmak. yani bir entryi parçalara ayırıp ayrı ayrı oy toplamak.
- sürekli kankilere selam yollamak, parça ikramlarıyla kulakları hoş tutmak. hangi yazarla arasının iyi olduğunu, sonra neden bozulduğunu en şiddetli haliyle belirtmek, üç gün sonra yeniden canım cicimleri oynamak.
- kendini tanımlamak, hayır hayır yeniden tanımlamak, lafı '' aslında ben... ''lerle tanısanız çok seversinize getirmek.
- birgün feminenfobik yaklaşıp, tepkiyle açılmış bir başlıkta feminenhobik oluvermek.
- tutmuş bir başlıkta kelimelerin yerini değiştirip aynısından binlerce başlık açmak. (bkz: aramaya inanmak)
- başka yazarın yazdığı tabirleri pişirip pişirip yeniden gündeme getirmek.
- sözlüğü yüksek sesle terketmek, yüksek sesle geri gelmek, defalarca tükürdüğünü yalamak. (bkz: ayı sözlük ü terk etmek)
- sürekli boş oylarımı hoşlayın çağrısında bulunmak. (bkz: boş oy beklentisi)
troll olmak olabilir.en olmadı sözlük için soyunarak da olabilir.her zaman sanat için soyunulmayacak ya.
popüler olmak her zaman ve illa ki kötü olmak zorunda değildir sayın ayıcıklar, onları kovalayanlar ve ne yapıyor bu koca koca adamlar diyen lezbiyen ablalar.* birinci entryde çizilen çerçeveden ortaya çıkan " nihat doğan" popülerliğin karşısında gündem belirleyen, kitlelere [iyi]* örnek olabilen, üretmeyi-kendini ifadeyi etmeye teşvik eden ünlüler de vardır. o şekilde ünlü olanın kitabı rafa konur, müziği dinlenir, posteri duvara asılır. candır onlar can.

(bkz: her şey zıttı ile kaimdir)*
canım bence ayı isen ayı sözlükte popüler olmanı yüksek ihtimalli görüyorum ve büyük oynuyorum . (bkz: sözlükte ayıya rastlamak )
entrylerinizin belirli bir kişiliği olmalı, üslubun sizi okuyanların yazar adına bakmaya gerek duymadan siz olduğunuzu belli etmeli. öyle ki bir süre sonra açtığın başlıkların bile daha tıklanmadan senin tarafından açıldığı bilinir. kısacası kendi tarzını yaratmalısın bebeem. sözlük içinden* aktif yazarlardan buna en iyi örnekler;

(bkz: dark bear)
(bkz: naringergedan)
(bkz: pony slatstation)
(bkz: aigai)
(bkz: futurelavirs)
(bkz: the bear from far)
en etkili yöntem soyunmaktır.onun dışında ortalamaya hitap edecek her türlü özgün hareket popülerlik getirir.işin sırrı aşırı olmamak.