ayı sözlük yazarlarının favori depresyon duşu pozisyonları

(bkz: yine mi anket)
(bkz: depresyon duşu)

son zamanlarda çeşitli pozisyonları deneme şansına eriştim. favorim sol el baş hizasında duvara dayalı, sol diz hafif kırık, sağ bacak hafif arkaya atılmış, baş öne eğilmiş, sağ el serbest... iki el duvara dayalı pozisyona göre daha uzun süre kalmayı sağlıyor.
duşu suratıma ve göğsüme doğru tutarak, ellerimi götüme koyarak giriyom ben depreyşın duşuna.***
duş başlığı tepemde akarken boş bakışlar eşliğinde tarlası yanmış köylü oturuşu.
eller fayanslara dayanarak, yukarıdan su akarken, saçların açılış ve yanlardan süzülen sularla süzülen gözyaşları; çökük bir sırt, çıkık bir kalça ile sanki bütün dünya'yı omuzlamışcasına bıkmış pozu favorilerim arasında yer almaktadır.
oturur sırtımı yaslayabilecek bir yer varsa yaslar ve öylece dururum. hayattan bezmişçesine.
su israfından başka işe yaramayan pozisyonlardır. amk gidin başka yerde arayın depresyon çarelerinizi . o su için ölen insanlar var amk şımarıkları. cidden sinirliyim bu konuda, nasıl böyle bir lüksü bir damla suya muhtaç kişiler için tüketebilirsiniz? aç mı kalmadınız susuz mu?
duş başlığının biraz aşağısına duvara alnımı dayamak. sırttan akan sıcak su hafif sarılma görevi görüyor, arada duvara kafa falan da atılabiliyor, nefes almak da rahat.
küvet kısmı basamaklı olduğu için, 2 . basamağa oturup düşünürken arkamdan boynuma vuran sıcak su ile saatlerce kalabiliyorum, usulca deliriyorum
ense köküme soğuk su vererek yaşadığımı hissetmek,tazelenmek.
alnı fayansa yaslıyor ensenin tam köküne suyu basıyorlar üstten üstten.. bu şekilde 1 saate yakın durabiliyorum.
popo üstü küvette bacaklarını kaburgalarına sokmak istercesine ellerinle onlara sarılı halde oturmak ve alnını dizine dayayıp sıcak suyu hissetmek, (bkz: cenin pozisyonu). ne kadar küçük yer kaplarsam o kadar az canım acır diye düşünürsün ama kafi gelmemektedir bu çabalar.
bedeninizi buz gibi yapanlara karşı eve gelindiğinde direkt kıyafetlerle banyoya girmek ve saatlerce sıcak suyun altında durmak*.
ben depresyondayken duşa girdiğim zaman suyu açmayı unutup dakikalarca bir noktaya kitlenip boş boş bakıyorum ya siz nasıl pozisyon belirliyosunuz.
küvete oturup yukarıda asılı duş başlığından akan sukarın kafamdan aşagı akmasını izlemek, gider deliğine bakmak.
duşakabinime sığmadığım için mecbur ayakta.
billurlara ılık su vurmak da iyi gelebiliyor.
ilk kez karşılaştığım olay, yok yani benim girdiğim depresyon, depresyon olmuyor mu?

depresyon duşu nedir ya..
depresyonu komik bir şey zanneden sözlük üyelerince açılmış salak bir başlık.
önce duş başlığını çıkarıyoruz. sonra hortumun tamamını değil sadece uç kısmını...

devamı için (bkz: star deniz)
  • /
  • 2