ayı sözlük yazarlarının yattığı kadın sayısı

tabii ki de dört sadece saçmalama.
(bkz: buyrun benim)

yazarın gay bir erkek olduğunu varsayarsak skorun sıfır olması durumuna ecnebiler golden gay diyorlar.
1/2

bir kez beğendiğim bey onla birlikte olmam için önce karısıyla yatmamı şart koşmuştu, yıl 2003 ankara'da askerim. midem bulana bulana da olsa kadınla 5 dakika falan seviştim dayanamayıp bıraktım, sonra gözüm olan beyle devam ettik. adam öylesine taştı ki onla yatmak için sanırım çoğu şeyi yapabilirdim.
eşcinselliğimi kabul edemediğim günlerde kendime "lan hic denemedin ki nerden biliyorsun belki hoşuna gider." diyerekten iki kadın ile yattım (yok aynı anda değil). şimdiki aklım olsa kalkışmazdım.
100'den fazladır herhalde.* galiba hala erkek sayısı kadın sayısını geçemedi ama çalışmalar son sürat devam ediyor, seneye inşallah.
2

küçük meme sevmiyormuşum, onu anladim
sadece 1. denedik ama zevk alamadık.
hetero arkadaşlarıma karşı çaktırmasam da hiç olmadı. gay ortamında da sorduklarında utanarak olmadığını dile getiriyorum. kadınlara karşı bir tiksinme durumu da yok. bisexuel de olabilirim. hatta geçenlerde bi kızdan hoşlandım da diyebilirim.

ilk erkekle yatmadan önce aşık olduğum bi kız olduğunu hatırlıyorum, sex dergilerini izlerken fena tahrik olduğumu da hatırlıyorum. erkek erkeğe sex muhabbetinde tiksinmedim de değil. ama ne olduysa o ilk sexten sonra oldu. o sexten sonra erkek arayışına mi girdim yoksa aldığım o muazzam zevkin peşine mi düştüm çözemedim.


çocukken bir kadınla olduktan sonra tercihimin değişeceği konusunda çocukça bir inanç vardı. hala da etkisindeyim. bu yüzden bi defa denemek istiyorum. sırf o kafamı kurcalayan düşünceden kurtulmak için. belki de hiç bi zaman neden ben boyleyim demememe sebep olan da bu düşüncedir.

asıl kafama takılan bu ortamda bu kadar ilgi görürken neden kadınların ilgisini cekemedigimdir.
cinsel birleşme sıfır ön sevişme bir kaç kere (zevk alamıyorum yalan yok ama karşımdaki mutlu oluyorsa devam ediyorum çok hastalıklı bir düşünce biliyorum).
yukarıda ki arkadaşın entryine ithafen bende kadınlar tarafından ilgi çekici bulunuyorum ancak erkekler tarafından ilgi çekici bulunmuyorum.
kendimi saymazsam 0 yazıyla (sıfır)
  • /
  • 3