bambi kafe

taksim meydandaki müthiş cafe. ıslak hamburgeri bana sevdirmeyi başaran mekan. hizmet mükemmel, çeşit bol, garsonları şeker. her gittiğimde uğramayı ihmal etmiyorum.

http://www.bambicafe.com.tr/
son tekyön * * sayesinde gey müşteri sayısını misliyle arttıran kafe.
alkollü, gergin, sürekli kolonyalı mendil isteyen bi o kadar da eğlenceli arkadaşlarla dolu after tekyön bi mekan.
birgün herkes ıslak burger sevecek. bakın adminimizden ibret alın. #4118 * ama canım nasıl çekiyor anlatamam. eridim bittim. bundan sonraki zirveyi bambi de yapın bari bana da kargolarsınız.
kasımpaşada yaşarken akşamları atıştırmaya gittiğimiz yer.
yavru ceylan maskotlu kafe. metrobüslere de reklamını vermiş, bugün gördüm. reklam üzerinden baktım da istanbulda 21 şubesi var görünüyor. *
kahvaltı tabağı ve köfte ekmek dışındaki yemeklerinin çok dandik olduğunu düşündüğüm fast food zinciri. patatesi ya çok süper olur ya da hamur gibi. nispeten de ucuz. hamburger siparişini itinayla ıslak hamburger getirir, kuryesi de bozuk yok bozdurup geleyim ya da sonra getireyim diyerek bir daha görünmemek üzere kaybolur. az söğüşlenmedim bunlardan. erdi yldız, getir o iki buçuk lirayı şerefsiz...
bir çok kez gittiğim, her seferinde bir daha gelmiycem dediğim ama bir şekilde gitmeye devam ettiğim cafe, fast food gibi birşey. yemekler o kadar güzel gelmiyor bana.
ıslak hamburgerle ilk tanıştığım yer. yeni restoresi yapıldığını öğrendim. geniş, ferah mekan.
üniversite öğrenciliğimin ilk yılında beni ucuza doyurduğu için bağrıma bastığım, son birkaç senede ayağımı yavaş yavaş kestiğim, her seferinde kötü yemeklerinden de, tgrt yayınlarından da daha fazla nefret ettiğim (hele eve sipariş verdiğim osmanbey şubesinden gelen iğrenç waffle'dan sonra), artık açlıktan helak olmadıkça gitmemeye karar verdiğim türkiş fast food zinciri.
online sipariş veren bir kızcağızın, personeli tarafından tacize uğradığı kafe. kafe tarafından klasik bir özür mesajı yayınlandı. şahıs 7 günlük elemanmış da bilmem ne diye geçiştirildi. cezası da işten çıkartılması. peki bu kişi yarın öbür gün başka bir işe girdiğinde ya da sokaktaki birine yine aynı davranışı yapmayacak mı? çözüm???

haber için: http://onedio.com/haber/siparis-veren-ka...
eminönü'deki yeri güzel olmayan kafe.