bir eşcinsele verilebilecek en güzel hediye

parayı sevenler için maddi değeri olan şeyler, parayı umursamayanlar için daha içsel şeyler mesela. bugün artık nakit parayı da hediye olarak kabu edenler var, elden ya da hesaba yatırmak suretiyle.

şimdiye kadar ve şu yaşıma kadar beni mutlu eden hediyeleri sıralarsam:

1. mesela beğendiğim kişinin bana has gülüşü ve benim için sarf ettiği kendine has sözcükler güzel bir hediye.

2. evime gelen kişinin yanında getirdiği her hangi bir şey mesela çikolata; misafirliğe gelen kişi kırık iğne dahi getirse mutlu eder, en son geçen hafta bana erken doğum günü kutlaması yapmak için evimi kutlama pastasıyla basan kişi acayip mutlu etmişti.

3. yıllar yıllar önce iskenderun'lu platoniğimin ilk buluşmamızda hediye ettiği muhteşem gömlek ve mevsimlik mont. beni bu zaman kadar en çok seven kişi olması sebebiyle her şeyiyle bende yeri bir başka.

4. sonra hoşlandığım kişiden ekranıma düşen beklenmedik smayl'ler özellikle utanma ve gülümseme smayli heğ mavi kalpler de olur.

5. ayakkabı. oyyy ölürüm ki.

sanırım ansızın gelen, hiç aklımda yokken ummadığım kişiden aldığım hediyelerle mutlu oluyorum. zaten işin hediye olma vasfı da burda.
bir eşcinselden ziyade tüm insanları da kapsayacak şekilde söylemek gerekirse * bir kişiye verilebilecek en güzel hediye bence, karşınızdaki kişiye kendi elinizle hazırladığınız sizden bir parça barındıran hediyedir.
dildo. her iki türüne de
güven.en çok eksikliğini yaşadığımız şey.
bir biseksüele veya heteroseksüele verilebilecek olan en güzel hediye ile aynı olandır. lakin ben hediye istemem. bana güzel bir yemek yapsın yeter.
(bkz:bir insana verilebilecek en güzel hediye) eşcinselliğimiz sadece cinsellikle ilgili. cinsel yönelimimizi hayatın merkezine koymuyoruz.

ha tabi en büyük isteğiniz cinsellikle ilgili olabilir o zaman başlık bir anlam ifade edebilir.
müzikal bir gösteri bileti bence en iyi hediyelerden biri.