çocuklar duymasın

atvde yayınlanan,tamer karadağlı ile pınar bilmemneyin başrollerinde oynadığı dizi...

dar gömlek için izliyorum bu diziyi..anam o nasıl yakışıklı bir tiptir,nasıl seksidir,nasıl tatlıdır,nasıl güzel gülüştür,öhömm öhm..

neyse öyle işte...
havucun ilkokula başlamasına şahit olduğumuz, şuan üniversiteyi bitirmek üzere olduğu dizi.
oyuncuların özel hayatı dolayısıyla bir dönem yayından kalkmış, aradan sanırım 5-6 yıl geçtikten sonra aynı kadro tekrar başlamış olan dizidir.**
3-5-15-20 bölüm sonra bile izlesense anlanabilen dizi,baydıkça bayar.
amaaan senelerdir "çocuklar duymasın" dendi. ee koca koca oldular. bırakın duysunlar canııııım. duymayı bırak yapıyollarmışşş daaaa
yapımcısının tükürdüğünü yalaması sonucu hala ekranları kirletmeye devam eden türk dizisidir.
eşşek kadar oldu çocukları ama hala devam eden dizi . akasya durağı , arka sokaklar , arka sıradakiler , pis yedili ile aynı kategorilerde. bi de küçük ağa mıdır nedir o çıktı başımıza. senaristlere okkalı bir küfürüm mevcut. azalarak bitin.
hayır yani şu güzelim dizi 15 yıl önce müthiş başarılara imza atmışken neden bu işin bokunu çıkarma meraklısıyız? havuç büyümüş, ablası büyümüş. haluk desen dede kıvamında, meltem de gene güzel gerçi. fizik kurallarını geçtim, sanat yönetmeninin dizide kullandığı kitaplar ise ayrı şoke edici olmuştur. kısacası uzun bir aradan sonra tekrar boku çıkmıştır.
bu dizide tutku'ya hayran olan bir benim galiba. oyunculuğu çok hoşuma gidiyor. tutku'nun bulunduğu sahnelerde çalan müzik de çok hoşuma gidiyor. arkaplanımda çalsın sürekli.

ızlerken geriliyorum resmen
biraz bunalimda oldugum gecen ekim ayinda a2de izleyerek bunalimdan cikmami sagladi. eski bolumleri guzelmis.
gereksiz ve samimiyetsiz sosyal mesaj veren dandik site. asla ve asla ilk çocuklar duymasın'ın tadını veremez.
sonradan sıçmış dizi
bazı şeyler tadında kalınca güzel abi.

ilk önce meltem ayrıldı, yerine başkası geldi. sonra meltem diziye geri döndü. sonra selami ayrıldı, boşandılar güya ve yerine kadının şimdiki eşi geldi. havuç çıktı başka havucumsu geldi. diziyi keşke en başında bitirselerdi. biz de 7 numara gibi off be ne güzel diziydi deseydik.

(bkz: 7 numara)