dildo

dikkatli kullanmak gerekir. google görsellerde içe kaçan dildolar sonrası hastanelerde çekilen röntgenlere ulaşılabilir.
18. yy ait olduğu düşünülen bir dildo da polonyada bulunmuş. tahta ve üzerine deri kaplamaymış.

http://gzone.com.tr/polonyada-tarihi-dil...
bazen seks shop'a uğrayıp alasım geliyor ama sonra boşver diyorum, gerçeğinin yerini tutmaz.
bir adamın evinde bunun koleksiyonunu görmüştüm, incesi kalını, uzunu kısası, ucu toplusu, top top olanı (bunun kesin özel bir adı vardır), butt plug denen şey, onun kuyruklusu, iplisi, süngerlisi, serti, yumuşağı, envai çeşidini görmüştüm. adam benden bunları ona sokmamı istemişti, şunla başla şunla devam et falan diye de söylemişti bir de, bana da enteresan gelmişti, denemeye koyulmuştum. adam da böyle ufak tefek biri ama acaip azgın, televizyona da porno koymuş zaten, oradan inleme sesleri falan geliyor, ortam çok fena. neyse, süngerlisi tırtırlısı derken giderek ebatlar büyüdü, en sonunda gösterdiği dildo valla oklava gibi iki-üç karış kadar falandı, ben korktum. dedim girmez bu, adam azmış iyice, sok diyor. iyi dedim, benden günah gitti, sokmaya başladım, yarısına falan geldim, adam iyice gaza gelmiş, ittir diye işaret ediyor, ilerletiyorum ama bir taraftan da korkmaya başladım, ya adamı öldürürsem diye. şimdi çok komik geliyor da, o sırada kafam allak bullak olmuştu. adam ittir diyor, ben de yapıyorum ama bir taraftan da bir göt daha ne kadar dildo alabilir diye de düşünüyorum. valla adam kendinden çok emin olduğu için sonuna kadar soktum, boğazından çıkacak mı acaba diye de bakıyorum, inanılır gibi değil, adam o üç karış dildoyu içine alabildi, zevkten de öldü geberdi, ben de olan bitene hayret ettim. adam o kadar dildo içindeyken boşaldı sarsıla sarsıla, sonra çıkardım ben yavaşça, dildo aynen çıktı valla. hala hayret ediyorum, adam da sonra mutlu mutlu kalktı banyoya gitti, öyle yamulmuş bir hali de yoktu. kimilerinde sağlam göt var dedikleri böyle oluyor sanırım.
yapım aşamasını merak edenlere, hakkında kısa bir video bulunmakta şöyle,

http://www.buzzfeed.com/alexchoi/this-is...
çok fazla çeşidi olan zıbık. deneyimli olanlardan önerisi olan var mı? (bkz: ben değil bir arkadaş)
"ne onunla, ne onsuz". bu cümleyi kendileri için rahatlıkla kurabileceğim alet.
titreşimli olanları iyidir.
yalnız gecelerimin vazgeçilmezidir. 12 cm'lik erken boşalan canlısı yerine 20 cm'lik kalın ve kaliteli dildomdan daha fazla zevk alıyorum.
joystick kelimesinin anlamını yitirip bambaşka yerlere gelmesine sebep olan cinsel oyuncak.
dildo kelimesini her duyduğumda şu karikatür gelir aklıma.
https://mobile.twitter.com/birdozkarikat...
orijinali varken muadilini niye seçersiniz ki?
dezenfekte sonrası bende olan iki tanesi çatlayan seks oyuncağı.
yani doğru yaptığımı zannediyorum.üstünde yazdığı gibi. bir önerisi olan varsa mesaj kutum açık. ayrıca 22 cm ve üstünü nereden bulabilirim kaliteli malzemeden.
lokasyon : istanbul.
aliexpressten sipariş vereceğim. türkiye de gereksiz pahalı. varsa tavsiye alırım bi dal daha önce almadım. en az 30 cmlik olabildiğine kalın bir şey alasım var. makatımın genişlemesinin partnerime (şu an yok ama daha bulmadan kaybetmeyelim) negatif yansıması olur mu?
hiç kullanmadım ama denemek isterdim.
  • /
  • 2