dünya güzellerim

banu alkan ın ishal olduğunu kanıtlamak için çarşafına kaçırıp fotoğrafını çektiği ve bülent ersoy a attığı tv show u.
bulent ersoy'a ganj nehrine atlamasi icin kac para verdiklerini dusunmekten dun gece uyuyamadigim show tv'nin guzide programi.
samimiyetsizliğin tavan yaptığı program.
ilk bölüm yer yer komikti fakat 2. bölümde kurgunun bokunu çıkarmışlar. doğal tek bir sahne yoktu sanırım. programda doğal olan tek şey banu alkan'ın kahve fincanı kadar iq'suyla zırvalayışları.
ilk iki bölümü de ucundan kıyısından biraz izledim prodüksiyon salak saçma bir kurgu yapmasa efsane troll bir program olabilirdi yaz günü arada izlenirdi ama şimdiki hali hiç çekilmiyo maalesef.
"bu program izlenir mi aq" dediğim ama bir şekilde beni içine girdap gibi çekerek kendimi izlerken bulduğum program. bunlara kavga etsinler diye para veriliyor. salaklıkları beni müthiş güldürüyor. hele ki safiye'nin ingilizce konuşmaya çalıştığı, bülent'in yardımcı olduğu bi bölüm vardı ki işeyecektim.
s: portakal suyu isteyecem.
b: orange juice diceksin.
s: i am orange juice.
b: i am değil! sen bişey değilsin!
bülent ersoy'un gözümdeki imajını yerle bir eden nev-i şahsına münhasır olmayan bir program.
bence herkes belli role bürünmüş, tuhaf bir program. sadece 10 dakika kadar dayanabildim. burcu esmersoy'u gördüğümde acayip irite oluyorum.
an itibarıyla safiye soyman-banu alkan'ın komik kavgası vardır. arada bülent ersoy da esiyor. burcu esmersoy ise tam bir süs bitkisi.
izlerken dayanılmaz acı hissettiren, kültür seviyemin düşük yaptığı ve anlamsız bir güç tarafından hipnotize edildiğim show tv programı.
itici ve zorlama buluyorum.gerçekten dayanılmaz ama diyorum ya bağlıyor kendine hipnotize oluyorum bu da benim bilinçaltımdaki avam tarafımdan kaynaklanıyor muhtemelen.
denk gelirsem gülüp eğlenmek için izliyorum. her şey kurmaca ve banu alkan'ın beyin yakan samimiyetsizliği.
izlemekten büyük keyif aldığım program. sanırım benim yerim bülent ersoy, safiye soyman ve banu alkan üçlemesinin yanı. tıpkı benim gibi kavga ederken karşılarındaki insanı piç ediyorlar. eğer bütün bu kavgalar kurguysa gerçekten bravo. set aralarında birbirlerine yaklaşımlarını merak ediyorum. ikinci bölüm için sabırsızım.